Cleanic

Cleanic

13 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Cleanic Rose Beauty Cotton Pads (80psc)
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Cleanic Pure Effect Pads (80pcs)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Universaalsed niisked salvrätikud Cleanic Travel Pack on mugav kaasata reisidele ning kodust eemal olles. Kasutajasõbralik toode sobib kasutamiseks kodus - puhastab keha ja käed, kui parajasti ei ole võimalik kasutada vett.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Cleanic Naturals Cotton Buds (200pcs)
  Puuvillased vatitikud Cleanic Naturals Virgin Cotton on ette nähtud näo- ja kaelanaha igapäevaseks hoolduseks. Peamised eelised: Puuvillased pungad Cleanic Naturals Virgin Cotton pehme ja õrn pulgad on valmistatud 100% kvaliteetsest puuvilla looduslikust kreemist Mugav pakendamine tagab pulkade hügieenilise hoidmise
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Cleanic Cotton Pads (50pcs)
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Cleanic Rose Beauty hügieenipulgad sobivad ideaalselt jumestuse igapäevaseks eemaldamiseks. Ühel otsal on uuenduslik terav kuju, mis võimaldab teil hõlpsalt eemaldada ka kõige väiksemad mustuse ja meigijäägid. See ots sobib ideaalselt ka meigi täpseks piiramiseks. Puuvillased vatitikud on rikastatud Jaapani roosiõliga.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Cleanic Cotton Pads (3x120pcs)
  Valmistatud 100% kvaliteetsest puhtast puuvillast. Padja pehme serv pakub mugavust näo ja õrna silmaümbruse puhastamisel.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  100% puuvillast valmistatud pehmed kihilised vatipadjad. Sobivad ideaalselt näonaha puhastamiseks.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Vatitikke saab kasutada kõrva ja naba puhastamiseks, samuti ravimite ja kosmeetikatoodete pealekandmiseks. Nende otsikud on valmistatud looduslikust, 100% puuvillast, mis on ohutu ka kõige tundlikumale nahale, samas kui puidust pulgad on asendatud paberiga, tänu millele nad biolagunevad kiiremini.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Cleanic Cotton Pads (120pcs)
  Valmistatud 100% kvaliteetsest puhtast puuvillast. Padja pehme serv pakub mugavust näo ja õrna silmaümbruse puhastamisel.
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Cleanic Home Spa Bamboo-Pads (100psc)
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Cleanic Make-up Removal Pads (10pcs)

13 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas