Kiss by Rosemine

Kiss by Rosemine

Luksuslikud lõhnad, sulavad tekstuurid, stiilne disain – kõik see käib Kiss by Rosemine kaubamärgi kohta. Ideaalne lõpp päevale, peale kiiret dušši või pikka spaahooldust.
Kreem imendub kiiresti, ei jää kleepuma, muudab naha pehmeks ja siledaks, kõrvaldab pinguloleku ja kuivuse. Tooted meeldivad mitmekihiliste kompositsioonide austajatele: järk-järgult avanevad erinevad noodid, jättes kerge ja šiki jälje.

5 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Avastage Kiss by Rosemine Ripe Fruit lõhnastatud kehakreemiga fantaasiarikas puuviljase harmoonia maailm. Mugavus- ja värskustunnet pakkuv ilutoode kantakse ühtlaselt nahale, mille luksuslik lõhn tõstab tuju ja innustab midagi uut saavutama. Tunnete kogu päeva jooksul, et teie nahk on toidetud ja küllaldaselt niisutatud ning see omandab loomuliku sära ja sileduse. Kehakreemi Fragrance Cream Glamor Fantasy by Kiss by Rosemine omadused: - pehme ja kerge tekstuur;- niisutab tõhusalt ja pehmendab naha pealmist kihti;- eemaldab kuivuse, kiskumis- ja ketendustunde;- sheavõi toidab intensiivselt nahka;- mango muudab naha pealmise kihi loomulikult säravaks ja sametiseks;- metsroos kiirendab haavade ja mikrolõhede paranemist;- säilitab optimaalse hüdrolipiidide tasakaalu;- suurepärane küpsete puuviljade aroom;- ei jäta nahale jälgi;- ei põhjusta ärritust ega allergiat;- tugevdab nahka;- muudab naha ülemise kihi tugevaks ja elastseks. Kasutamine: Masseerige vajalik kogus toodet niisutamist vajavatele kehaosadele. Võib kasutada parfüümina: selleks kandke väike kogus kreemi pulsikohtadele (randmetele, kõrva taha). Enne kasutamist on soovitatav kontrollida naha reaktsiooni tootele väikesel kehapiirkonnal.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Sukeldu Kiss by Rosemine'i iirise lillelist kehakreemi maailma, kus looduse ja iseenda vahel valitseb tõeline harmoonia. Värske ja meeldiv ravimtaimede lõhn viib teid tõelisele põllule, kus kõnnite paljajalu kasteniiskel rohul, puudutate kuldseid viljapäid ning tõmbate kopsud puhast õhku täis. Pärast kreemi kasutamist muutub teie nahk siledaks, niisutatuks, siidiseks ja pehmeks.   Kehakreemi Fragrance Cream Glamor Fantasy by Kiss by Rosemine omadused:   - eemaldab kuivuse, kiskumis- ja ketendustunde; - sheavõi toidab intensiivselt nahka; - mango muudab naha pealmise kihi loomulikult säravaks ja sametiseks; - pehme ja kerge tekstuur; - niisutab tõhusalt ja pehmendab naha pealmist kihti; - ei jäta nahale jälgi; - suurepärane küpsete puuviljade aroom; - ei põhjusta ärritust ega allergiat; - tugevdab nahka; - muudab naha pealmise kihi tugevaks ja elastseks; - metsroos kiirendab haavade ja mikrolõhede paranemist; - säilitab optimaalse hüdrolipiidide tasakaalu;  Kasutamine: Masseerige vajalik kogus toodet niisutamist vajavatele kehaosadele. Võib kasutada parfüümina: selleks kandke väike kogus kreemi pulsikohtadele (randmetele, kõrva taha). Enne kasutamist on soovitatav kontrollida naha reaktsiooni tootele väikesel kehapiirkonna
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Külmade ilmade saabudes soovite pühadeaega tõeliselt kogeda... Proovige mandariini ja magusa jasmiini lõhnaga kehakreemi Kiss by Rosemine, mis tekitab nii rõõmsa meeleolu, kui ka hoolitseb teie naha eest. Ilutootel on luksuslik kehale jääv lõhn ning see annab mugavuse, värskuse ja niisutatuse tunde.   Kreemi Fragrance Cream Glamor Precious by Kiss by Rosemine omadused:   - eemaldab kuivuse, kiskumis- ja ketendustunde; - sheavõi toidab intensiivselt nahka; - mango muudab naha pealmise kihi loomulikult säravaks ja sametiseks; - metsroos kiirendab haavade ja mikrolõhede paranemist; - meeldiv küpsete mandariinide ja magusa jasmiini aroom;   - ei jäta nahale jälgi; - ei põhjusta ärritust ega allergiat; - säilitab optimaalse hüdrolipiidide tasakaalu; - tugevdab nahka; - muudab naha pealmise kihi tugevaks ja elastseks; - pehme ja kerge tekstuur; - niisutab tõhusalt ja pehmendab naha pealmist kihti.  Kasutamine: Masseerige vajalik kogus toodet niisutamist vajavatele kehaosadele. Võib kasutada parfüümina: selleks kandke väike kogus kreemi pulsikohtadele (randmetele, kõrva taha). Enne kasutamist on soovitatav kontrollida naha reaktsiooni tootele väikesel kehapiirkonnal.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Teid vaevab juba päevi väsimus, igapäevane stress ja mured ning soov lõpuks ometi lõõgastuda ja puhata? Nautige õhtul vanniskäiku ja kasutage seejärel Kiss by Rosemine Fragrance'i värsket taimelõhnalist kehakreemi! See ilutoode annab naha pealmisele pinnale toonust ja elujõudu, parandab mikrovereringet ja kõrvaldab kõik kuiva naha tunnused. Looduslikud koostisosad teevad kõik selleks, et tunneksite end noorema ja värskena. Kehakreemi Fragrance Cream Glamor Fantasy by Kiss by Rosemine omadused: - säilitab optimaalse hüdrolipiidide tasakaalu;- on meeldiva murulõhnaga;- pehme ja kerge tekstuur;- sheavõi toidab intensiivselt nahka;- mango muudab naha pealmise kihi loomulikult säravaks ja sametiseks;- ei põhjusta ärritust ega allergiat;- tugevdab nahka;- niisutab tõhusalt ja pehmendab naha pealmist kihti;- eemaldab kuivuse, kiskumis- ja ketendustunde;- muudab naha pealmise kihi tugevaks ja elastseks;- metsroos kiirendab haavade ja mikrolõhede paranemist;- ei jäta nahale jälgi. Kasutamine: Masseerige vajalik kogus toodet niisutamist vajavatele kehaosadele. Võib kasutada parfüümina: selleks kandke väike kogus kreemi pulsikohtadele (randmetele, kõrva taha). Enne kasutamist on soovitatav kontrollida naha reaktsiooni tootele väikesel kehapiirkonnal.

5 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas