Bondi Sands

Bondi Sands

Austraalias valmistatud, ülemaailmselt paljude staaride poolt armastatud Bondi Sands isepruunistavad tooted on inspireeritud Austraalia tuntuimast rannast, suvest, liivast, merest ja päiksest! Bondi Sands isepruunistavad tooted annavad nahale ühtlaselt loomuliku ja kuldse jume, samaaegselt niisutades ja toites teie nahka.

28 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Argaaniaõliga rikastatud kookoselõhnalise isepruunistuva vahu abil saad kuldse jume, mis kuivab mõne hetkega ja ei vaja loputamist ning mis kestab kaua. Ühtlase jume saavutamiseks veendu, et nahk oleks puhas ja kooritud, ja et sellel poleks kasutatud niisutavaid kreeme. Kasutamine: kanna soovitud kogus isepruunistuvat vahtu aplikaatorkindale. Oota enne riietumist kuni nahk on kuiv. Toodet ei pea nahalt ära loputama. Parimate tulemuste saavutamiseks jäta vaht nahale vähemalt kuueks tunniks. Ainult välispidiseks kasutamiseks. See toode ei sisalda päikesekaitsefaktorit ja ei kaitse päikesepõletuse eest. Hoida laste eest varjatult ja kättesaamatus kohas. Enne kasutamist katseta toote sobivust väikesel nahapiirkonnal. Mitte kasutada kahjustatud, põletikulisel või tundlikul nahal. Nahaärrituse, punaste laikude või sügeluse tekkimisel lõpetada toote kasutamine. Vältida silma sattumist. Nahaärrituse püsimise korral pöördu arsti poole. Ettevaatust! Mahuti on rõhu all. Mitte purustada ega põletada. Mitte säilitada temperatuuril üle 50°c.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Bondi Sands SPF 50+ päikesekreem kehale, lõhnavaba, UVA- ja UVB-kaitse, mitterasvane, kiiresti imenduv, sobib ka tundlikule nahale. Dermatoloogiliselt testitud, sulfaadivaba. Kasutamine: loksutage toodet korralikult enne kasutamist. Kandke kreem ühtlaselt kehale 15 kuni 20 minutit enne päikese kätte minekut. Kandke kreemi uuesti iga 2 tunni tagant või pärast ujumist, higistamist või treeningut.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Kahetoimeline isepruunistuv kehapiim, mille abil oled aastaringselt päevitunud. Aaloe ja E-vitamiiniga rikastatud kehapiim hooldab nahka, ning seda on lihtne nahale kanda. Ühtlase jume saavutamiseks veendu, et nahk oleks puhas ja kooritud ja et eelnevalt poleks kasutatud niisutavaid kreeme. Kasutamine: kanna soovitud kogus isepruunistavat kehapiima ringjate liigutustega ühtlaselt nahale. Enne riietumist oota, kuni nahk on kuiv. Pärast kasutamist pese käsi. See toode ei sisalda päikesekaitsefaktorit ja ei kaitse päikesepõletuse eest. Hoida laste eest varjatult ja kättesaamatus kohas. Vältida silma sattumist. Silma sattumise korral loputada rohke puhta veega. Sügeluse või punaste laikude tekkimisel lõpetada toote kasutamine. Nahaärrituse püsimise korral pöördu arsti poole. Mitte kasutada kahjustatud, põletikulisel või tundlikul nahal. Säilitada temperatuuril alla 30°C.
 5. Toode lisatud ostukorvi
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Bondi Sands SPF 30 kaitsesprei, lõhnavaba, UVA- ja UVB-kaitse, mitterasvane, kiiresti imenduv, sobib ka tundlikule nahale. Dermatoloogiliselt testitud, sulfaadivaba. Kasutamine: loksutage toodet korralikult enne kasutamist. Kandke kreem ühtlaselt kehale 15 kuni 20 minutit enne päikese kätte minekut. Kandke kreemi uuesti iga 2 tunni tagant või pärast ujumist, higistamist või treeningut.
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Bondi Sands Body Moisturizer toidab ja niisutab nahka sügavuti. E-vitamiini ja jojobaga rikastatud ning kookoselõhnaga rikastatud nahk jääb siledaks ja säravaks. PH tasakaalustatud koostist täiustavad õrnad niisutajad, mis niisutavad nahka ja aitavad pikendada päevituse eluiga. SLS-vaba, parabeenivaba, veganisõbralik
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Bondi Sandsi revolutsiooniline Self Tan Eraser tehnoloogia eemaldab tõhusalt isepruunistuse kõigest viie minutiga jättes naha siidiselt siledaks. Kasutamine: Kandke rohkelt vahtu kuivale nahale pärast vähemalt kolmepäevast isepruunistust ja jäta nahale vähemalt 5 minutiks Eemaldage vaht nahalt sooja dušši all Ainult välispidiseks kasutamiseks! Tehke plaastri test 24 tundi enne kasutamist. Ärge kandke kahjustatud või põletikulisele nahale. Hoida silmadest eemal.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Selle kookoselõhnalise vahu abil saad kuldse jume kõigest ühe tunniga ning mis kestab kaua. Ühtlase jume saavutamiseks veendu, et nahk oleks puhas ja kooritud ja et sellel poleks kasutatud niisutavaid kreeme. Kasutamine: lisa soovitud kogus toodet aplikaatorkindale. Kanna toodet jalgadele, kätele ja kehale pikkade ringjate liigutustega. Kindal olevat tootejääki kasuta näol, küünarnukkidel ja põlvedel. Kauakestva tumeda päevituse saavutamiseks loputa nahk pärast 6 tunni möödumist. Käi sooja duši all ja patsuta nahk õrnalt kuivaks.    
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
 22. Toode lisatud ostukorvi
 23. Toode lisatud ostukorvi
  Bondi Sands Faves Set
 24. Toode lisatud ostukorvi
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
  Bondi Sands Body Wash (500mL)
 27. Toode lisatud ostukorvi
 28. Toode lisatud ostukorvi

28 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas