KoodigaMYLOOK15✨ kõik täishinnaga tooted -15%!

Pearl Drops

Pearl Drops

Pearl Drops aitab teil saavutada valgema ja ilusama naeratuse spetsiaalsete poleerimisvahendite, optiliste valgendajate ja fluoriidi abil. Suurepärased, professionaalsed ja uuenduslikud hammaste valgendamise valemid, mis mitte ainult ei muuda teid ja teie naeratust suurepäraseks, vaid hoolitsevad ka teie hammaste eest.

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Pearl Drops Instant Boost (50mL)
  Pearl Drops Instant Boost (50mL)
  Hinnang:
  95%
  €2.63 €3.50
  -25%
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Pearl Drops Luminous Bright White (75mL)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Pearl Drops Lasting Flawless White (75mL)
  Pearl Drops Lasting Flawless. Rohkem kui 50 aastat valgendavat innovatsiooni. Kasutage oma naeratust maksimaalselt meie uusima uuendusega, mis valgendab vaid 3 päevaga ja pakub meie vedela kaltsiumi tehnoloogia abil paremat läiget. Mündine pasta eemaldab suurepäraselt plekke ja tagab säravama, valgema ja tervislikuma naeratuse. Kliiniliselt tõestatud ja ohutu igapäevaseks kasutamiseks Õrn, vähese abrasiivsusega Puhastab ja kaitseb Aitab tugevdada emaili Sobib ainult loomulikele hammastele Igapäevaseks kasutamiseks: kasutage tavalise hambapasta asemel kaks korda päevas. Ära alla neela. 6-aastased ja nooremad lapsed kasutavad neelamise minimeerimiseks hernetera suurust kogust, järelevalve all. Kui kasutate fluoriidi lisaks, konsulteerige enne hambaarsti või arstiga *igapäevase harjamisega.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Pearl Drops White Sparkle (50mL)
  Pearl Drops White Sparkle (50mL)
  Hinnang:
  100%
  €2.63 €3.50
  -25%
  Pearl Drops White Sparkle valgendab ja puhastab hambaid õrnalt, aidates hoolikalt eemaldada kogunenud plekid nagu tee, kohv ja vein, hoides ära hambaaukude tekke. Kasutamine: kandke suur tilk hambaharjale, harjake hambaid põhjalikult ja loputage. Ei sobi alla 7-aastastele lastele.

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas