Mavala

Mavala

Enam kui 60 aastat on Mavala kogu maailmas seisnud kvaliteedi eest tänu spetsiifilistele ja tõhusatele hooldus- ja ilutoodetele, mille on välja töötanud Šveitsis, Genfis asuvad Mavala teaduslaborid, keskendudes innovatsioonile ja täiuslikkuse otsingule.

Mavala - küünehoolduse ning naha tervise ja ilu ekspert - pakub laias valikus tooteid, mis vastavad kõikidele küüneprobleemidele ning tundliku ja nõudliku naha vajadustele.

Mavala nahahooldus ammutab oma jõu Šveitsi puhtas looduses kasvanud taimede ekstraktidest ning Alpide kirkast ja mineraalirikkast veest.

Mavala - puhas, looduslik ja efektiivne rahuldab nii mehi kui naisi kõigis vanusgruppides.

Tooted 1-60 - 77'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Mavala Stop (10mL)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Cuticle Remover (10mL)
  Hooldus pehmendab küünenahkasid ning eemaldab efektiivselt ülekasvanud küünenahad. Hooldatud küünenahad ja täiuslik küünekontuur muudavad käed ja küüned elegantseks. Küünenaha eemaldaja tiksotroopne koostis pehmendab koheselt küünenahad. Pehmenenud küünenahkasid ja surnud naharakke on küüneplaadilt kerge tagasi lükata ning taastada korrapärane ja ühtlane küünekontuur. Küünenaha eemaldaja sobib nii naistele kui meestele. Pakendis on kaasas puidust mini-maniküüripulgake küünenahkade tagasi lükkamiseks. Kasutamine: eemalda jäägitult kogu küünelakk ja viili küüned. Kanna pintsliga küünekontuurile üks kiht küünenaha eemaldajat. Lase sel mõjuda üks minut ja seejärel lükka küünenahad vatti mähitud maniküüripulgaga õrnalt tagasi. Ära kunagi kasuta küünenahkade tagasilükkamiseks metallinstrumenti, sest see kahjustab küünemaatriksit ja muudab küüneplaadi sooneliseks. Kui oled küünenahad tagasi lükanud, pese käed seebi ja veega, loputa hoolikalt ja kuivata enne maniküüriga jätkamist. Ole teadlik: küünenaha eemaldaja on leeliselise koostisega. Väldi selle silma sattumist, sest see võib põhjustada pimedaks jäämist. Hoia toodet lastele kättesaamatus kohas. Ära kunagi kasuta põletikulisel või ärritunud küünenahal või kahjustunud nahal. Kasutamisel järgi alati hoolikalt juhiseid.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Nail Clippers
  Mavala Nail Clippers
  Hinnang:
  100%
  €12.95
 5. Toode lisatud ostukorvi
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Cuticle Cream (15mL)
  Igapäevane hooldus kuivadele küünenahkadele. Kui me ei hoolitseks iga päev oma küünenahkade eest, siis kipuksid need kasvama küüntele, muutuva kõvaks, isegi lõhenema ja katkema. Hoolitsetud küüned ja küünenahad aga muudavad käed kauniks. Küünenahakreem lanoliini ja vaseliiniga niisutab, säilitab ja taastab küünenahkade elastsuse ning pehmendab nahka küüneplaadi ümber. Pehmeid küünenahku on kerge maniküüripulgaga õrnalt tagasi lükata ja anda küüntele hoolitsetud kontuuri. Küünenahakreemi võid kasutada ka lakitud küünte korral. Mavala Cuticle Cream on samade omaduste ja otstarbega kui Mavala Cuticle Oil küünenahaõli. Kasutamine: kanna kreem ümber küüne, vajadusel ka kuivale ja pakatanud nahale sõrmeotstel. Masseeri küünenahkasid kindlate ringjate sõrmeliigutustega, kuni kreem on imendunud. Parima tulemuse nimel kasuta küünenahakreemi enne magamaminekut, et kreem saaks üleöö toimida. Lisaks võid kasutada seda kreemi kord nädalas või maniküüri tehes küünenahkade ja surnud naharakkude eemaldamiseks: vatti mähitud maniküüripulgaga lükka kreemist pehmet nahka õrnalt küüneplaadilt tagasi. Alati võid hooldustooteid omavahel ka kombineerida– kasuta küünenahkade pehmendamiseks Cuticle Cream`i ja küünenahkade eemaldamiseks Cuticle Remover`it. Ole teadlik: ära kunagi kanna küünelakki küüntele, millelt Sa ei ole küünelaki eemaldajaga puhastanud kõiki õlijääke. Maniküüri jätkamiseks eemalda küüntelt õline kiht, et aluslakk ja küünelakk kinnituksid korralikult.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  See 25% uureaga jalakreem sobib nii väga kuiva ja pakatanud naha taastamiseks kui tervete jalgade hooldamiseks ja nende ilu säilitamiseks. Jalgade ilu ja mugavustunde hoidmine ootab Sinult kaht tüüpi hooldust: igapäevast värskendust ja põhjalikku iganädalast pediküüri. Värske mentoolilõhnaga jalakreem sisaldab kontsentreeritud koguses nahka niisutavat uureat, millel on üliniisutavad ja keratolüütilised (nahka pehmendavad, siluvad ja koorivad) omadused. Kreem on kergelt imenduva koostisega, samas rikkaliku toimega - aprikoosi seemne ekstrakt koostoimes A-provitamiiniga niisutab koheselt nahka ning väldib uute nahapaksendite teket. Nahk on niisutatud, pehme ja elastne. Kasutamine: igapäevane ilurituaal – kanna iga päev väike kogus kreemi puhastele ja kuivadele jalgadele ning masseeri täieliku imendumiseni. Erilist tähelepanu pööra väga kuivadele kohtadele. Eriti intensiivseks hoolduseks masseeri jalgadele ohtralt kreemi. Parima tulemuse saavutamiseks pane jalga puuvillased sokid ja lase kreemil mõjuda üle öö. See jalakreem sobib suurepäraselt ka küünarnukkide ja põlvede kuiva naha hoolduseks ja taastamiseks. Ole teadlik: ära kanna kunagi kreemi lahtistele haavadele ega põletikulisele nahale.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Kollageeniga igapäevane hooldus, mis niisutab ja kaitseb käsi. Käed on alati väga hapras seisus, kuna kätel rasunäärmete võrgustik peaaegu puudub. See muudab käenaha aga kergesti kuivavaks ja eriti haavatavaks. Lisaks puutume igapäevaselt kokku pesuvahendite, kemikaalide, ilmastikuolude ja nahka kahjustava päikesekiirgusega – sageli ilma piisava kaitseta. Kõik eelmainitu kiirendab käte kuivamist ja naha enneaegset vananemist. Mavala kätekreem on loodud spetsiaalselt kuivadele ja kahjustatud kätele igapäevaseks kasutamiseks, et käsi lihtsalt kaitsta. Selle koostises on üliniisutav mereline kollageen ja nahka rahustav allantoiin, mis pehmendab kuiva nahka ning väldib kareduse ja punetuse teket. Kerge koostisega kreem imendub kiiresti nahka ja niisutab seda jättes nahale mittekleepuva kaitsekihi igapäevaste keskkonnamõjude vastu. Seda kätekreemi on väga ökonoomne kasutada, sest juba küllaltki väike kogus on täiesti piisav. Kasutamine: masseeri käsi väikese koguse kreemiga ja pööra erilist tähelepanu käeselgadele. Lisaks pea meeles kanda kreemi ka küünarnukkidele ja põlvedele. Kasuta kreemi pärast iga kätepesu ja õhtul enne magama minekut, et kreem saaks toimida üleöö.
 9. Toode lisatud ostukorvi
 10. Toode lisatud ostukorvi
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Pore Detox Perfecting Toning Lotion
  Mavala Pore Detox Perfecting Toning Lotion
  Hinnang:
  100%
  2 valikut
  €10.95 - €17.95
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
 18. Toode lisatud ostukorvi
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
 22. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Claw Tweezers Gold Tip
 23. Toode lisatud ostukorvi
 24. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Straight Tweezers Gold Tip
 25. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Toenail Nippers
 26. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Nail Nippers
 27. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Cuticle Nippers
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Nail Scissors Curved
 31. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Nail Scissors Straight
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
 34. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Crystal Nail Polish Remover
  Mavala Crystal Nail Polish Remover
  Hinnang:
  100%
  2 valikut
  €5.95 - €8.95
 35. Toode lisatud ostukorvi
 36. Toode lisatud ostukorvi
 37. Toode lisatud ostukorvi
 38. Toode lisatud ostukorvi
 39. Toode lisatud ostukorvi
 40. Toode lisatud ostukorvi
 41. Toode lisatud ostukorvi
 42. Toode lisatud ostukorvi
 43. Toode lisatud ostukorvi
 44. Toode lisatud ostukorvi
 45. Toode lisatud ostukorvi
 46. Toode lisatud ostukorvi
 47. Toode lisatud ostukorvi
 48. Toode lisatud ostukorvi
 49. Toode lisatud ostukorvi
 50. Toode lisatud ostukorvi
 51. Toode lisatud ostukorvi
 52. Toode lisatud ostukorvi
 53. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Prebiotic Hand Cream (50mL)
 54. Toode lisatud ostukorvi
 55. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Nail Buffer Kit (2pcs)
 56. Toode lisatud ostukorvi
 57. Toode lisatud ostukorvi
  Mavala Emery Boards Carded (8pcs)
 58. Toode lisatud ostukorvi