Comodynes

Comodynes

5 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Comodynes Make-up Remover Micellar Solution Dry Skin niisked meigieemaldussalvrätikud spetsiaalselt kuivale nahale, mis ühendavad aktiivsed puhastavad koostisosad niisutavate koostisosadega. Iga salvrätik sisaldab endas täielikku mitsellaarset puhastuskogemust. Kõigest üks doos on võrdne puhastuspiima, näotooniku ja silmameigieemaldaja toimega. Kolm ühes efekt, mis toimib ühesammuliselt, saavutamaks kohene värskendatud efekt. Ekstra pehmed ja 100% viskoosist salvrätikud on immutatud mitsellaarveega, mille pH tase on võrdne inimese pisarate omaga, võimaldades kasutamise ka tundlikul silmi ümbritseval alal. Tänu erilisele tekstuurile ja kanga viimistlusmeetodile tagab toode nahale täiusliku puhastava ja õrnalt kooriva efekti. Kasutamine: masseeri salvrätiga õrnalt näonahka ja silmade piirkonda, eemaldamaks mustuse ja meigi. Vähem kui ühe minutiga on nahk puhas, pehme ja niisutatud. Ei ole vaja loputada!
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Comodynes Make-up Remover Micellar Solution Sensitive Skin niisked meigieemaldussalvrätikud, milles on ühendatud aktiivsed koostisosad, eemaldamaks nahalt mustuse ja meigi, ning looduslikud ekstraktid, mis jätavad naha värskeks ja niisutatuks. Kõigest üks doos on võrdne sellega, kui kasutaksid mõnda muud näopuhastusvahendit, -toonikut või silmameigieemaldajat. Kolm ühes efekt, mis toimib ühesammuliselt, saavutamaks kohene värskendatud efekt koos lillelise aroomiga. Ekstra pehmed ja 100% looduslikust kiust salvrätikud sobivad kasutamiseks ka tundlikul nahal ning on immutatud mitsellaarveega, mille pH tase on võrdne inimese pisarate omaga, võimaldades kasutamise ka tundlikul silmi ümbritseval alal. Parabeeni, värvainete, alkoholi ja allergeenide vaba koostisega. Sobib kasutamiseks kõigile nahatüüpidele. Kliiniliselt ja dermatoloogiliselt testitud! Kasutamine: masseeri salvrätiga õrnalt näonahka ja silmade piirkonda, eemaldamaks mustuse ja meigi. Vähem kui ühe minutiga on nahk puhas, pehme ja niisutatud. Ei ole vaja loputada!
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Comodynes Make-up Remover Micellar Solution Normal Skin niisked meigieemaldussalvrätikud, mis sisaldavad endas täielikku mitsellaarset puhastuskogemust. Kõigest üks doos on võrdne sellega, kui kasutaksid mõnda muud näopuhastusvahendit, -toonikut või silmameigieemaldajat. Kolm ühes efekt, mis toimib ühesammuliselt, saavutamaks kohene värskendatud efekt. Ekstra pehmed ja 100% looduslikust kiust salvrätikud on immutatud mitsellaarveega, mille pH tase on võrdne inimese pisarate omaga, võimaldades kasutamise ka tundlikul silmi ümbritseval alal. Parabeeni ja allergeenide vaba koostisega. Kliiniliselt ja dermatoloogiliselt testitud! Soovitatav kasutata normaalsel nahatüübil. Kasutamine: masseeri salvrätiga õrnalt näonahka ja silmade piirkonda, eemaldamaks mustuse ja meigi. Vähem kui ühe minutiga on nahk puhas, pehme ja niisutatud. Ei ole vaja loputada!

5 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas