OKAY Professionnel

OKAY Professionnel

Naturaalsete õlide ja taimeekstraktidega juuksehooldustooted!

Botanicu juuksehooldustooted on tõhusate looduslike koostisosadega, mis taastavad juuste sära, niiskuse ja terve väljanägemise juba peale esimest kasutuskorda. Tooted on välja töötatud kogenud arendusmeeskonna poolt, kus on kasutatud orgaanilise toote kontseptsiooni – taimsel baasil toimeained ja kõrgekvaliteedilised õlid.

Tooted on vabad silikoonidest, PEGst, parabeenidest, polükvaterniumist ja mineraalõlidest.

Tasakaalustatud 100% Vegan koostis.

11 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Spetsiaalselt kuivadele juustele välja töötatud koostis sisaldab kookosõli ja aminohapete kompleksi, mis toidab ja pehmendab juukseid. Tugevdab juukseid ja annab neile loomuliku läike. Tagab intensiivse niisutuse. Muudab juuste kammimise lihtsamaks. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kuivadele juustele. Ei muuda juukseid raskeks. Kasutamine: pärast šampooni kasutamist kandke mask rätikukuivadele juustele. Ärge kandke maski liiga juuksejuurte lähedale. Laske mõjuda 3-5 minutit, seejärel loputage hoolikalt. Toote silma sattumisel loputage koheselt silmi rohke veega.
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Proteiinikompleksi ja arginiini sisaldav koostis muudab juuksed vastupidavamaks. Taastab kahjustatud juukseid ja muudab need siledamaks. Annab juustele läike ja muudab need pehmeks.Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele juuksetüüpidele. Ei muuda juukseid raskeks. Kasutamine: kandke märgadele või kuivadele juustele, vältides juuksejuuri. Mitte loputada. Toote silmasattumisel pesta silmi koheselt rohke veega.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Spetsiaalselt kahjustatud juustele välja töötatud koostis sisaldab arginiini ja mitmekülgset proteiinikompleksi, mis muudab juuksed tugevamaks. Ravib kahjustatud juukseid neid taastades ja muudab juuksed siledamaks. Muudab juuksed kergemini käsitletavaks. Annab juustele läike ja pehmuse juurtest otsteni. Ei muuda juukseid raskeks. Kasutamine: pärast šampooni kasutamist kandke palsam märgadele juustele, vältides juuksejuuri. Loputage hoolikalt. Toote silma sattumisel loputage koheselt silmi rohke veega.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Spetsiaalselt kahjustatud juustele välja töötatud koostis sisaldab arginiini ja mitmekülgset proteiinikompleksi, mis tugevdab juukseid. Parandab kahjustatud juukseid neid taastades ning annab juustele sileda välimuse. Puhastab juukseid õrnalt. Muudab juuksed kergemini käsitletavaks. Annab juustele läike ja pehmuse juurtest otsteni. Kasutamine: kandke ühtlaselt märgadele juustele ja ajage masseerides vahule. Loputage hoolikalt. Seejärel kandke juustele Botanic palsamit või maski. Toote silma sattumisel loputage koheselt silmi rohke veega.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Valgetele ja blondidele juustele mõeldud hõbešampoon annab juustele läike ja pehmuse.Šampoonis sisalduv lilla pigment neutraliseerib tõhusalt kollase tooni. Kasutamine: kandke ühtlaselt märgadele juustele, masseerige ja laske mõjuda 2–5 minutit olenevalt soovitud intensiivsusest. Seejärel loputage hoolikalt veega.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Spetsiaalselt värvitud juuste jaoks töötatud koostis, mis sisaldab multivitamiinide taimset kompleksi ja kannatuslille ekstrakti. Hooldab juukseid ja kaitseb juuksevärvi tuhmumise eest. Toidab juukseid ja annab neile läike. Ei muuda juukseid raskeks. Kasutamine: pärast šampooni kasutamist kandke märgadele juustele. Ärge kandke maski liiga juuksejuurte lähedale. Laske mõjuda 3-5 minutit, seejärel loputage hoolikalt. Toote silma sattumisel loputage silmi koheselt rohke veega.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Spetsiaalselt värvitud juustele välja töötatud koostis, mis sisaldab multivitamiinide taimset kompleksi ja kannatuslille ekstrakti. Hooldab juukseid ja kaitseb juuksevärvi tuhmumise eest. Toidab juukseid ja annab neile läike. Ei muuda juukseid raskeks. Kasutamine: pärast šampooni kasutamist kandke palsam märgadele juustele. Ärge kandke palsamit liiga juuksejuurte lähedale. Loputage hoolikalt. Toote silma sattumisel loputage koheselt silmi rohke veega.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Spetsiaalselt värvitud juuste jaoks välja töötatud koostis, mis sisaldab multivitamiinide taimset kompleksi ja kannatuslille ekstrakti. Hooldab juukseid ja kaitseb juuksevärvi tuhmumise eest. Toidab juukseid ja annab neile läike. Puhastab juukseid õrnalt. Kasutamine: Kandke ühtlaselt märgadele juustele ja ajage masseerides vahule. Loputage põhjalikult. Seejärel kanda juustele Botanic palsam või mask värvilistele juustele. Toote silma sattumisel loputage koheselt silmi rohke veega.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Kookosõli ja aminohapete kompleksi sisaldav koostis toidab ja pehmendab juukseid. See tugevdab juukseid ja annab neile loomuliku läike. Tagab intensiivse niisutuse. Taastab juuste väljanägemise, parandades katkised juukseotsi.Sobib igapäevaseks kasutamiseks kuivadele juustele. Ei muuda juukseid raskeks. Kasutamine: kandke rätikukuivadele või kuivadele juustele. Ärge kandke seerumit liiga juuksejuurte lähedale. Mitte loputada. Toote silma sattumisel loputage koheselt silmi rohke veega.

11 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas