FUDGE Professional

FUDGE Professional

9 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  FUDGE Professional Matte Hed Gas (135mL)
  FUDGE Professional Matte Hed Gas (135mL)
  135mL
  €4.75 €15.50
  -69%
  FUDGE Matte Hed Gas on tugeva hoidvusega niiskuskindel mati efektiga juukselakk. Püsib peal kogu päeva. Kasutamine: enne kasutamist loksutada hoolikalt. Vabastada otsik. Pihustada 15 cm kauguselt. OHTLIK! Eriti tuleohtlik aerosool. Vältida laki sattumist silma. Mitte suruda pudelit kokku. Hoida päikesevalguse eest. Mitte kasutada temperatuuril üle 50 °C. Hoida eemal lahtisest tulest ja kuumadest esemetest. Mitte suitsetada. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutada vastavalt juhendile. Mitte hoida poleeritud ja värvitud pindade läheduses. HOIATUS! Vältida silma sattumist. Toote silma sattumisel loputada koheselt sooja veega. Ei ole testitud loomade peal.
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  FUDGE Professional Aqua Shine Serum (50mL)
  FUDGE Aqua Shine on siluv juukseseerum, mis kaitseb ilmaolude eest. Silub ja kaitseb niiskuse eest. Rikastatud hüaluroonhappe ja SHINE-LOCK tehnoloogiaga, mis annab kauakestva sära. Kasutamine: kandke kuivadele või niisketele juustele juuste väliskesta silumiseks ja sära andmiseks. HOIATUS! Vältida silma sattumist. Toote silma sattumisel loputada koheselt sooja veega. Ei ole testitud loomade peal.
 5. Toode lisatud ostukorvi
 6. Toode lisatud ostukorvi
 7. Toode lisatud ostukorvi
  FUDGE Professional Surf Paste (85mL)
  FUDGE Professional Surf Paste (85mL)
  85mL
  €3.65 €18.00
  -80%
  FUDGE Surf Paste vastupidav juuksepasta on mõeldud lühikestele, lõigatud või lokkis juustele. Sisaldab ookeanisoolasid ja vitamiinirikast Jaapani mere pruunvetikat, mis annavad tekstuuri ja mahu. Koostises sisalduv niisutav shea-või aitab tugevdada ja kaitsta juukseid kahjustuste ja kuivuse eest. Kasutamine: kanda kuivadele juustele ja kujundada soeng. Märgade juuste efekti andmiseks kanda niisketele juustele. HOIATUS! Vältida silma sattumist. Toote silma sattumisel loputada koheselt sooja veega. Ei ole testitud loomade peal.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  FUDGE Professional Grooming Putty (75g)
  FUDGE Grooming Putty on universaalne multifunktsionaalne kerge savi juustele hoolitsetud välimuse loomiseks ning paksuse ja struktuuri andmiseks. Kasutamine: kanda niisketele juustele ja kuivatada fööniga kerge tekstuuri andmiseks. Juustele paksuse lisamiseks kanda kuivadele juustele. HOIATUS! Vältida silma sattumist. Toote silma sattumisel loputada koheselt sooja veega. Ei ole testitud loomade peal.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  FUDGE Professional Fat Hed (75g)
  FUDGE Professional Fat Hed (75g)
  75mL
  €4.75 €15.50
  -69%
  FUDGE Fat Hed kerge juuste viimistlusgeel meestele annab sära ja tekstuuri, on elastne. Kasutamine: kanda kuivadele juustele ja kujundada soovitud stiilis soeng. HOIATUS! Vältida silma sattumist. Toote silma sattumisel loputada koheselt sooja veega. Ei ole testitud loomade peal.

9 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas