Yon-Ka

Yon-Ka

Yon-Ka -fütoaromaatsete hoolduste teerajaja Prantsusmaalt alates 1954. aastast, mille lõi pereettevõte Laboratories Multaler.

Brändi nimi kannab endas pideva taastumise sümbolit: YON puhastav valgevee jõgi, KA pärineb Vana-Egiptusest ja viitab igavikkusele.

Yon-Ka nahahooldusbrändi keskmeks on eksklusiivne kvintessentskompleks, mis koosneb 5 eeterlikust õlist: lavendel, geraanium, rosmariin, küpress ja tüümian. Yon-Ka kombineerib eeterlikud õlid ja taimeekstraktid ilutööstuse “kuldstandardile” vastavate toimeaintega nagu hüaluroonhape, C-vitamiin, polüfenoolid, peptiidid ja AHA-happed. Erinevad näo- ja kehatooted pakuvad lahendusi naha vananemisilmingute vastu ning ka ka kõige keerukamatele nahaprobleemidele. Kasutades tooteid õigesti, on võimalik saavutada esimesi silmnähtavaid tulemusi juba 3 nädala möödudes.

Tooteid ei ole testitud loomade peal, ei sisalda parabeene, alumiiniumsoolasid, SLSi, MITi ega trikosaani. 77% toodetest on vegan koostisega. Kõik tooted on gluteiinivabad ning plastpakendid (PP või HDPE) on taaskasutatavd.

Me ei leia Teie valikule vastavaid tooteid.