|
Miks osta siit?
 
Klienditeenindus: 683 5485
|
Vajad abi?
 
|
Ostukorv
0,00 
SINU OSTUKORV on tühi

Malibu

TOOTEID:
27
 • Malibu SPF 10 päikesekaitsefaktorit sisaldavat kuivõli, mis tagab nahale ideaalse kaitse ja päevitustulemuse sobides hästi kõigile päikesearmastajatele. Kaitseb nahka päevitamise ajal hoides ära ebameeldiva nahapõletuse. Veekindel! Toodet võib kasutada ka peanaha, otsaesise ja isegi juuste kaitsmiseks.
   
  Malibu Dry Oil Spray SPF10 (100mL) Waterproof
 • Malibu aloe vera ja vitamiinidega (E-vitamiin ja B5-provitamiin) rikastatud värskendav päevitusjärgne kreem, mis ergutab nahka pärast päevitamist hoides samal ajal ära ebameeldiva ärritustunde. Kaitseb nahka ka putukahammustuste eest!
   
  Malibu Soothing After Sun With Insect Repellent (200mL)
 • Malibu SPF 30 päikesekaitsefaktoriga veekindel päevitussprei aitab kaitsta nahka päikese kahjulike mõjude eest sobides ideaalselt neile, kelle nahk kipub kergesti ära põlema. Selles sisalduvad vitamiinid (E-vitamiin ja B5-provitamiin) taastavad naha loomuliku niiskustasakaalu muutes selle taas säravaks ja terveks. Dermatoloogiliselt testitud! Sobib kasutamiseks nii tundliku naha puhul kui ka üle 6-kuuli...
   
  Malibu Lotion Spray SPF30 (200mL) Waterproof
 • Malibu SPF 2 päikesekaitsefaktoriga päevitusvõi troopilise kookose aroomiga niisutab nahka sügavuti ja tagab sellele õrna kaitse kahjulike UVA- ja UVB kiirte eest. Veekindla koostisega!
   
  Malibu Bronzing Butter SPF2 (300mL)

  MalibuBronzing Butter SPF2 (300mL)

  7.95
  tasuta tarne
 • Malibu pruunistav päevitusõli SPF 8 päikesekaitsefaktori ja troopilise kookose aroomiga kaitseb nahka kahjulike UVA- ja UVB kiirte eest. Sobib hästi kasutamiseks sellise naha puhul, mis päevitub kergesti ja ei põle kunagi ära. Dermatoloogiliselt testitud. Veekindla koostisega! Ei sobi kasutamiseks laste õrnal nahal.
   
  Malibu Bronzing Tanning Oil SPF8 (200mL)
 • Malibu spetsiaalselt pere pisematele mõeldud SPF 50 päikesekaitsefaktoriga päevituskreem E-vitamiini ja aloe vera ekstraktiga aitab kaitsta nahka kahjulike UV-kiirte ja põlemise eest niisutades ja hooldades samal ajal. Veekindla koostisega!
   
  Malibu Kid's Lotion Spray SPF50 (200mL) Waterproof
 • Malibu pruunistav päevitusõli SPF 6 päikesekaitsefaktori ja troopilise kookose aroomiga kaitseb nahka kahjulike UVA- ja UVB kiirte eest. Sobib hästi kasutamiseks sellise naha puhul, mis päevitub kergesti ja ei põle kunagi ära. Dermatoloogiliselt testitud. Veekindla koostisega! Ei sobi kasutamiseks laste õrnal nahal.
   
  Malibu Bronzing Tanning Oil SPF6 (200mL)
 • Malibu värskendava aloe vera ekstraktiga rikastatud päevitusjärgne spreigeel jahutab ja niisutab nahka pärast päikese käes viibimist.
   
  Malibu Aloe Vera After Sun Gel Spray (175mL)
 • Malibu aloe vera ekstrakti ja vitamiinidega (E-vitamiin ja B5-provitamiin) rikastatud päevitusjärgne geel, mis värskendab ja niisutab nahka pärast päevitamist ning hoiab ära ebameeldiva ärritustunde.
   
  Malibu Aloe Vera Moisturizing After Sun Gel (100mL)
 • Malibu SPF 2 päikesekaitsefaktoriga päevitusvõi troopilise kookose aroomiga niisutab nahka sügavuti ja tagab sellele õrna kaitse kahjulike UVA- ja UVB kiirte eest. Veekindla koostisega!
   
  Malibu Bronzing Butter SPF2 (250mL)

  MalibuBronzing Butter SPF2 (250mL)

  7.95
  tasuta tarne
 • Malibu pruunistav päevitusõli SPF 2 päikesekaitsefaktori ja troopilise kookose aroomiga kaitseb nahka kahjulike UVA- ja UVB kiirte eest. Sobib hästi kasutamiseks sellise naha puhul, mis päevitub kergesti ja ei põle kunagi ära. Dermatoloogiliselt testitud. Veekindla koostisega! Ei sobi kasutamiseks laste õrnal nahal.
   
  Malibu Bronzing Tanning Oil SPF2 (200mL)
 • Malibu pruunistav argaaniaõliga rikastatud päevitusõli SPF 8 päikesekaitsefaktoriga, mis aitab luua ideaalse päevituse hooldades ja niisutades samal ajal sinu nahka. Dermatoloogiliselt testitud! Ei sobi kasutamiseks laste õrnal nahal.
   
  Malibu Bronzing Tanning Oil with Argan Oil SPF15 (200mL)
 • Malibu läbipaistva tekstuuriga SPF 20 päikesekaitsefaktorit sisaldav juukseid ja peanahka kaitsev seerum, mis ei muuda juukseid raskeks ega rasuseks. Sobib ideaalselt sportliku eluviisi puhul! Vee- ja higistamiskindel koostis!
   
  Malibu Clear Hair and Scalp Protector SPF20 (50mL)
 • Malibu Continuous SPF 10 päikesekaitsefaktoriga sügavalt niisutav ja nahka kaitsev kuivõli spreipudelis hoiab ära kahjulikest päikesekiirtest tekkinud kahju. Vee- ja higistamiskindel!
   
  Malibu Continuous Dry Oil Spray SPF10 (175mL) Waterproof
 • Malibu Continuous SPF 15 päikesekaitsefaktoriga sügavalt niisutav ja nahka kaitsev kuivõli spreipudelis hoiab ära kahjulikest päikesekiirtest tekkinud kahju. Vee- ja higistamiskindel!
   
  Malibu Continuous Dry Oil Spray SPF15 (175mL) Waterproof
 • Malibu Continuous SPF 30 päikesekaitsefaktoriga sügavalt niisutav ja nahka kaitsev kuivõli spreipudelis hoiab ära kahjulikest päikesekiirtest tekkinud kahju. Vee- ja higistamiskindel!
   
  Malibu Continuous Dry Oil Spray SPF30 (175mL) Waterproof
 • Malibu Continuous SPF 6 päikesekaitsefaktoriga sügavalt niisutav ja nahka kaitsev kuivõli spreipudelis hoiab ära kahjulikest päikesekiirtest tekkinud kahju. Vee- ja higistamiskindel!
   
  Malibu Continuous Dry Oil Spray SPF6 (175mL) Waterproof
 • Malibu Continuous SPF 10 päikesekaitsefaktoriga päevitussprei aitab kaitsta sinu nahka päevitamise kahjulike mõjude eest. Ihupiimas sisalduvad vitamiinid (E-vitamiin ja B5-provitamiin) taastavad naha loomuliku niiskustasakaalu muutes selle taas säravaks ja terveks. Veekindla koostisega!
   
  Malibu Continuous Lotion Spray SPF10 (175mL) Waterproof
 • Malibu Continuous SPF 15 päikesekaitsefaktoriga päevitussprei aitab kaitsta sinu nahka päevitamise kahjulike mõjude eest. Ihupiimas sisalduvad vitamiinid (E-vitamiin ja B5-provitamiin) taastavad naha loomuliku niiskustasakaalu muutes selle taas säravaks ja terveks. Veekindla koostisega!
   
  Malibu Continuous Lotion Spray SPF15 (175mL) Waterproof
 • Malibu Continuous SPF 30 päikesekaitsefaktoriga päevitussprei tagab tugeva kaitse tundlikule nahale, mis põleb kiiresti. Ihupiimas sisalduvad vitamiinid (E-vitamiin ja B5-provitamiin) taastavad naha loomuliku niiskustasakaalu muutes selle taas säravaks ja terveks. Veekindla koostisega!
   
  Malibu Continuous Lotion Spray SPF30 (175mL) Waterproof
 • Malibu SPF 15 päikesekaitsefaktorit sisaldavat kuivõli, mis tagab nahale ideaalse kaitse ja päevitustulemuse sobides hästi kõigile päikesearmastajatele. Kaitseb nahka päevitamise ajal hoides ära ebameeldiva nahapõletuse. Veekindel! Toodet võib kasutada ka peanaha, otsaesise ja isegi juuste kaitsmiseks.
   
  Malibu Dry Oil Spray SPF15 (200mL) Waterproof
 • Malibu SPF 20 päikesekaitsefaktorit sisaldavat kuivõli, mis tagab nahale ideaalse kaitse ja päevitustulemuse sobides hästi kõigile päikesearmastajatele. Kaitseb nahka päevitamise ajal hoides ära ebameeldiva nahapõletuse. Veekindel! Toodet võib kasutada ka peanaha, otsaesise ja isegi juuste kaitsmiseks.
   
  Malibu Dry Oil Spray SPF20 (200mL) Waterproof
 • Malibu spetsiaalselt pere pisematele mõeldud SPF 50 päikesekaitsefaktoriga päevituskreem E-vitamiini ja aloe vera ekstraktiga aitab kaitsta nahka kahjulike UV-kiirte ja põlemise eest niisutades ja hooldades samal ajal. Veekindla koostisega!
   
  Malibu Kid's Lotion SPF50 (100mL) Waterproof
 • Malibu spetsiaalselt tundlikule nahale loodud SPF 50 päikesekaitsefaktoriga päevituskreem aitab kaitsta nahka päevitamisest tekkinud vananemise ja kahjulike UV-kiirte mõju eest. Veekindla koostisega! Dermatoloogiliselt testitud!
   
  Malibu Lotion For Sensitive Skin SPF50 (150mL)
 • Malibu SPF 25 päikesekaitsefaktoriga veekindel päevitussprei aitab kaitsta nahka päikese kahjulike mõjude eest. Selles sisalduvad vitamiinid (E-vitamiin ja B5-provitamiin) taastavad naha loomuliku niiskustasakaalu muutes selle taas säravaks ja terveks. Veekindla koostisega ihupiim imendub kerge vaevaga nahka ja seda on imelihtne peale kanda. Dermatoloogiliselt testitud! Sobib kasutamiseks nii tundliku naha...
   
  Malibu Lotion Spray SPF25 (200mL) Waterproof
 • Malibu SPF 50 päikesekaitsefaktoriga päevitussprei aitab kaitsta nahka päikese kahjulike mõjude eest sobides ideaalselt neile, kelle nahk kipub kergesti ära põlema. Veekindla koostisega ihupiim imendub kerge vaevaga nahka ja seda on imelihtne peale kanda. Selles sisalduvad vitamiinid (E-vitamiin ja B5-provitamiin) taastavad naha loomuliku niiskustasakaalu muutes selle taas säravaks ja terveks.
   
  Malibu Lotion Spray SPF50 (200mL) Waterproof
 • Malibu sügavalt niisutav päevitusjärgne ihupiim, mis aitab muuta päevituse püsivamaks ja intensiivsemaks. Ihupiim niisutab ja värskendab nahka ning selles sisalduvad vitamiinid (E-vitamiin ja B5-provitamiin) taastavad naha loomuliku niiskustasakaalu muutes selle taas säravaks ja terveks. Dermatoloogiliselt testitud!
   
  Malibu Moisturizing After Sun With Tan Extender (200mL)
TOOTEID:
27
ÜLES

Palun oodake...

Toode lisati korvi
Toode on eemaldatud