Margot & Tita Dandy Chic EDP (30mL) + Ca Baigne Pour Moi EDP (30mL)

37.95 €
1265.00 €/L


Komplektis: Dandy Chic EDP (30mL) & Ca Baigne Pour Moi EDP (30mL).

Ca Baigne Pour Moi parfüüm on täiuslik tasakaal vee- ja puiduliste maailmade vahel, ühendades merelised noodid, bergamoti ja tammesambla akordi. Dandy Chic elegantsi lisavad roosa pipar ja tsitruselised, mis toovad esile värskuse ja rafineerituse.

Dandy Chic:

  • Soe ja puidune lõhn tsitruse, lavendli ja seedri nootidega.

Ca Baigne Pour Moi:

  • Värske lõhn bergamotti ja lõhnasambliku nootidega.

Kasutamine: Pihustage oma lemmikparfüümi nahale umbes 10 cm kauguselt, lastes sellel õrnalt hajuda. Kanna lõhna kõige romantilisematele pulsikohtadele – randmetele, kaelale ja kõrva taha - kus nahk kiirgab soojust, aidates aroomil päeva jooksul järk-järgult avaneda ja teie isikupära kaunilt esile tuua. Vältige pihustamist silmadele või tundlikule nahale. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida eemal kuumusest ja tulest.

Kandke alati oma 30ml parfüümi endaga kaasas – selle kompaktne suurus sobib ideaalselt nii igapäevaseks kasutamiseks, reisile kui ka lennukisse käsipagasisse. Avastage uusi ja ainulaadseid lõhnamaailmu, segades seda teiste harmooniliste Margot & Tita aroomidega, luues seeläbi oma isikliku parfüümimeistriteose.