BYS Flourish Brush & Sponge Set (6pcs)
By
BYS28.95 €
Kaunis lillemustriga pakendis pintslite ja meigisvammide komplekt. Komplektis on neli vastupandamatult pehmete valgete harjastega pintslit ja kaks mini meigisvammi. Komplekt sisaldab kõike vajalikku, et saavutada täiuslik meik. Vegansõbralik.
- Puudripintsel - Pehme pintsel tolmpuudrite ja pressitud puudrite pealekandmiseks nii näole kui kehale.
- Puhverpintsel - Ideaalne pintsel jumestuskreemi pealekandmiseks. Tänu tihedatele harjastele saavutad veatu fotomeigi.
- Lauvärvipintsel - Sobib lauvärvide pealekandmiseks ja hajutamiseks.
- Hajutuspintsel - Pehmete harjastega pintsliga saavutad sujuva lauvärvi hajutuse.
- Mikro mini meigisvamm - Ideaalne kasutada raskesti ligipääsetavatele näopiirkondadele. Kasuta silmaümbruspiirkonnale kontuurkreemi pealekandmiseks.
- Mini meigisvamm - Sobib särapuudri pealekandmiseks ja hajutamiseks.
Pintsli puhastamine: Pese pintslit õrna šampooni, seebi või spetsiaalse pintslipuhastusvahendiga. Loputa pintslit soojas vees, kuni jooksev vesi on puhas. Aseta pintsel paberrätiku peale õhu kätte kuivama. Puhasta pintslit iga 2 nädala tagant või tihedamini kui sellele on kogunenud liiga palju meigitoodet.












