Kampaania

Maybelline New York -25%

01.06-30.06

56 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Kas unistate uskumatult pikkadest ripsmetest? Tutvuge uue ripsmetuššiga Lash Sensational Sky High Waterproof Black ja nautige vapustavat efekti kogu päeva vältel! Sky High Waterproof Black on veekindel ripsmetušš, mis tänu uuenduslikele tehnoloogiatele pikendab ja suurendab ripsmete mahtu kuni 24 tunniks*. Koonusekujuline hari ulatub hõlpsasti iga ripsmekarvani. Koostist on rikastatud bambuseekstrakti, kunstsiidi ja ka mesilasvahaga, mis toidab teie ripsmeid sügavuti ja annab neile hämmastava pikkuse. Saavutage tähtede kõrgus uue ripsmetušiga Sky High! * Tarbijatest (enesehinnang).
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
 6. Toode lisatud ostukorvi
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Sky High Brown on pruun ripsmetušš, mis tänu uuenduslikele tehnoloogiatele pikendab ja tihendab ripsmete mahtu kuni 24 tunniks*. Koonusekujuline hari ulatub hõlpsasti iga ripsmekarvani. Koostist on rikastatud bambuseekstrakti, kunstsiidi ja mesilasvahaga, mis toidab teie ripsmeid sügavuti ja annab neile hämmastava pikkuse. * Tarbijatest (enesehinnang) Kasutamine: parima tulemuse saamiseks kanna tušš ripsmetele juurest kuni otsteni, liigutades harja dünaamiliselt paremale ja vasakule ja suunates seda ülespoole. Ära lase ripsmetel enne uue tušikihi pealekandmist ära kuivada. Nii saavutad veel parema tihedate ripsmete efekti.
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
 13. Toode lisatud ostukorvi
  Maybelline New York Tattoo Brow Brow Pomade
  Maybelline New York Tattoo Brow Brow Pomade
  Hinnang:
  97%
  03 Medium Brown
  €9.26 €12.35
  -25%
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Sensatsiooniline ripsmeid mitmekordistav veekindel ripsmetušš toob esile 100% ripsmetest ning loob lehvikukujulise ripsmekaare efekti. Sa poleks kunagi arvanud, et sul on nii palju ripsmeid! Ripsmekaart rõhutaval tušiharjal on kuut tüüpi harjaseid, mis katavad tušiga kõik eri ridades kui ka eri pikkuses ripsmed. Harja kumer kuju annab maksimaalse ligipääsu ripsmetele silma sisenurgast välisnurgani, eraldades ja koolutades need kaunilt kaardu. Vähe vahasid sisaldav imekerge koostis jätab ripsmed siledaks. Värv: must
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Maybelline New York Lash Sensational Firework Mascara (10mL) Black
  Ripsmetušš Lash Sensational Firework on kui tõeline ilutulestik! See pikendab ja eraldab iga ripsmekarva 360 kraadi ulatuses ümber silma, moodustades justkui ilutulestiku sädemekaared. Ripsmeid hooldav B5-vitamiini sisaldav koostis muudab ripsmete seisundi suurepäraseks. Eri pikkusega elastsed harjased paiknevad tušiharjas pöörleva ilutulestiku mustrina – nii jõuavad need isegi kõige lühemate ripsmeteni, võimaldades lisada soovitud volüümi ilma kokkukleepunud tükkide ja määrdumiseta. Ripsmetušš Lash Sensational Firework Maybelline New York annab tulemuseks ülivinged ripsmed! Kasutamine: Parima tulemuse saavutamiseks kanna ripsmetušši ripsmejuurtest kuni otsteni, liigutades harja paremale-vasakule ning tõmmates seda suunaga ülespoole. Ära lase ripsmetel kihtide pealekandmise vahel ära kuivada, kui soovid saavutada ripsmekaare veel suuremat kohevust.
 17. Toode lisatud ostukorvi
 18. Toode lisatud ostukorvi
  Sensational ripsmetušš katab kõik ripsmekarvad ja tagab intensiivselt mustad lehvikuefektiga ripsmed. Sa poleks kunagi arvanud, et sul on nii palju ripsmeid! Ripsmekaart rõhutaval tušiharjal on kuut tüüpi harjaseid, mis katavad tušiga kõik eri ridades kui ka eri pikkuses ripsmed. Kasutamine: 1. Samm. Kasuta harja sisemist kaart ripsmejuurteni pääsemiseks. 2. Samm. Libista harja juurtest otsteni 3. Samm. Kanna teine kiht tuššI enne kui esimene kiht on kuivanud. Tulemus: Eksklusiivne ripsmekaart rõhutav 6 harjasereaga tušihari katab kõik ripsmekarvad, millega saavutad sensatsioonilise lehvikukujulise ripsmekaare efekti. Oftalmoloogiliselt testitud. Koostis sobib läätsekandjatele.
 19. Toode lisatud ostukorvi
  Unistad ebamaiselt pikkadest ripsmetest? Proovi uut ripsmetušši Lash Sensational Sky High ja naudi suurepärast tulemust kogu päeva jooksul! Sky High on ripsmetušš, mis annab tänu uuenduslikule tehnoloogiale ripsmetele ebamaise pikkuse ja samas suurendab nende mahtu. Ripsmetuši koostis on rikastatud bambuseekstrakti ja pikendavate kiududega, tänu millele on tagatud pikkade ja tugevate ripsmete efekt. Lehvikukujuline hari jõuab hõlpsalt iga ripsmekarvani. Tulemus püsib ripsmetel kuni 24 tundi. Ära oota, panusta uuenduslikule tehnoloogiale. Kasutamine: Parima tulemuse saamiseks kanna tušš ripsmetele juurest kuni otsteni, liigutades harja dünaamiliselt paremale ja vasakule ja suunates seda ülespoole. Ära lase ripsmetel enne uue tušikihi pealekandmist ära kuivada. Nii saavutad veel parema tihedate ripsmete efekti.
 20. Toode lisatud ostukorvi
  Maybelline New York'i Sensational ripsmetušš katab kõik ripsmekarvad ja tagab lehvikuefektiga ripsmed. Sa poleks kunagi arvanud, et sul on nii palju ripsmeid! Ripsmekaart rõhutaval elastomeerist tušiharjal on kuut tüüpi harjaseid, mis katavad tušiga kõik eri ridades kui ka eri pikkuses ripsmed juurtest otsteni.
 21. Toode lisatud ostukorvi
 22. Toode lisatud ostukorvi
  Sky High Tinted Primer alustušš – meie esimene must ripsmetuši alustušš veel pikemate* ja paremini hooldatud ripsmete jaoks. Tseramiidi ja B5-vitamiiniga (pantenool) rikastatud koostis hoolitseb sinu ripsmete eest. Elastne koonusekujuline hari jõuab lihtsasti iga ripsmekarvani, aidates toote ühtlaselt ripsmetele kanda, ja nii saavutad tihedamad ja ilma tükkideta ripsmed. Kuni 1,5x tihedamad ripsmed, kui kasutad alustušši ja ripsmetušši koos. 90% kasutajatest täheldas märkimisväärselt pikemaid ripsmeid, kasutades alustušši ja ripsmetušši koos**. * Kasutades koos ripsmetušiga Sky High Very Black. ** Tarbijatest. Kasutamine: kanna alustuši ripsmetele juurtest kuni otsteni, liigutades harja dünaamiliselt paremale ja vasakule ning suunates seda ülespoole. Seejärel kasuta ripsmetušši Sky High Very Black, et saavutada veel efektsem tihedamate ja pikemate ripsmetega tulemus.
 23. Toode lisatud ostukorvi
 24. Toode lisatud ostukorvi
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
 27. Toode lisatud ostukorvi
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
  Maybelline New York Falsies Surreal Mascara (10mL) Metal Black
 34. Toode lisatud ostukorvi
  Maybelline New York Fit Me! Concealer (6,8mL) 15 Fair
 35. Toode lisatud ostukorvi
 36. Toode lisatud ostukorvi
 37. Toode lisatud ostukorvi
 38. Toode lisatud ostukorvi
  Maybelline New York Super Lock Brow Glue (8g)
 39. Toode lisatud ostukorvi
  Maybelline New York Express Brow Shaping Pencil 05 Deep Brown
 40. Toode lisatud ostukorvi
 41. Toode lisatud ostukorvi
 42. Toode lisatud ostukorvi
 43. Toode lisatud ostukorvi
 44. Toode lisatud ostukorvi
  Maybelline New York Express Brow Shaping Pencil 04 Medium Brown
 45. Toode lisatud ostukorvi
 46. Toode lisatud ostukorvi
  Maybelline New York Express Brow Shaping Pencil 02 Blonde
 47. Toode lisatud ostukorvi
 48. Toode lisatud ostukorvi
 49. Toode lisatud ostukorvi
 50. Toode lisatud ostukorvi
 51. Toode lisatud ostukorvi
 52. Toode lisatud ostukorvi