Epilatsioon

16 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Peel Fruit Waxing Strips for Face (20pcs)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Byphasse Cold Wax Strips Legs & Body for Sensitive Skin (24 Strips + 4 Wipes)
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Sisaldab 10 kahepoolset vahariba (vähemalt 20 kasutuskorda) ja 2 kotikest Aaloe Vera depileerimisjärgset rahustavat kreemi. Täiuslik vaha tundlikumatele piirkondadele – näole ja ülahuulele. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Efektiivne ka lühikeste, vähemalt 2mm pikkuste karvade puhul. Dermatoloogiliselt testitud,ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Sisaldab 8 kahepoolset vahariba (vähemalt 16 kasutuskorda) ja 2 kotikest Aaloe Vera depileerimisjärgset rahustavat kreemi. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Parimat tulemuse saamiseks peaks karva pikkus olema vähemalt 5mm. Dermatoloogiliselt testitud, ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 6. Toode lisatud ostukorvi
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Looduslike ja sünteetiliste kiudude seguga depilatsioonipaber tagab professionaalse kvaliteedi ja tagab tõhusa, õrna depilatsiooni. Kasutamine: Aseta vahale depilatsioonipaber, patsuta ja eemalda see järsu liigutusega karvakasvule vastassuunas, hoides samal ajal teise käega nahka tagasi.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Spatulas (25pcs)
  MiaCalnea® professionaalsed puidust spaatlid vaha pealekandmiseks. Spetsiaalne parafiinkate annab spaatlitele õrna ja katsumiseks meeldiva pinna. Pikkus 170 mm, laius 20 mm, paksus 2 mm.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Multipakk sisaldab kokku 50 kahepoolset vahariba (vähemalt 100 kasutuskorda) ja kotikesed Aaloe Vera depileerimisjärgse rahustava kreemiga. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Vaharibad kehakarvade eemaldamiseks- parima tulemuse saamiseks peaks karva pikkus olema vähemalt 5mm. Vaharibad tundlikele näo- ja bikiinipiirkondadele- parima tulemuse saamiseks peaks karva pikkus olema vähemalt 2mm. Dermatoloogiliselt testitud, ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  MiaCalnea Spatulas (100pcs)
  MiaCalnea® professionaalsed puidust spaatlid vaha pealekandmiseks. Spetsiaalne parafiinkate annab spaatlitele õrna ja katsumiseks meeldiva pinna. Pikkus 170 mm, laius 20 mm, paksus 2 mm.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Peel Fruit Waxing Strips for Body (20pcs)
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Sisaldab 10 kahepoolset vahariba (vähemalt 20 kasutuskorda) ja 2 kotikest Aaloe Vera depileerimisjärgset rahustavat kreemi. Kauakestev tulemus – naudi naha siledust kuni 6 nädalat. Kiire, lihtne ja tõhus meetod soovimatu karvakasvu eemaldamiseks. Efektiivne ka lühikeste, kuni 2mm pikkuste karvade puhul. Dermatoloogiliselt testitud, ei sobi suhkruhaigetele ja eakatele.
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
  Philips Epilator BRE740/10
 16. Toode lisatud ostukorvi

16 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas