Parfüümikomplektid

37 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Komplektis: tualettvesi 100mL, pulkdeodorant 75mL Giorgio Armani Acqua di Gio aroom on inspireeritud võrratult ilusast Pantelleria saarest, kus Giorgio Armani oma puhkuse veetis. See jumalikult värskendav lõhn on inspireeritud vabadusest, täis tuult ja vee värskust, täiuslik harmoonia magusatest ja soolastest nootidest merevees, mis annavad nahale päikselise soojuse. Selle teravad tsitruse noodid on pehmendatud puidu, muskuse ja roosiga.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Hugo Man EDT (75mL) + Deospray (150mL)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Carolina Herrera Bad Boy EDT (50mL) + Deostick (75mL)
  Komplektis: tualettvesi 50mL, pulkdeodorant 75mL Carolina Herrera alustab uut seiklust parfüümiga Bad Boy, lummava lõhnaga, mis toob igavese mässaja legendi tänasesse päeva. Just Bad Boy on see, kes julgeb reeglitele vilistada ja käia oma teed. See on idamaiselt aromaatiline parfüüm, mille vastandlikud koostisosad tõmbuvad teineteise poole – salvei, rohelise bergamoti ja pipra kirkus sulab ühte tonkaoa, kakao ja ambrapuidu süngelt sensuaalsete nootidega. Bad Boy peegeldab täiesti teadlikul viisil tänapäeva mehe olemuse valgust ja varjusid.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Paco Rabanne Invictus EDT (100mL) + Deospray (150mL)
  Komplektis: tualettvesi 100mL, spreideodorant 150mL Paco Rabanne Invictus värske ja sportlik tualettvesi meestele on jõuline, dünaamiline ja energiast pakatav lõhnasegu, mis avaneb värske greipfruudi ja merevee akordidega. Lõhna süda on segu loorberi lehtedest ja jasmiinist ning selle puidulõhnalise põhja moodustavad puiduhõng, patšuli, tammesamblik ja hall merevaik.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Boss Bottled EDT (50mL) + Shower Gel (100mL)
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Boss Bottled EDT (50mL) + Deospray (150mL)
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
 10. Toode lisatud ostukorvi
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Calvin Klein CK One EDT (100mL) + Deospray (150mL)
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Paco Rabanne 1 Million EDT (200mL) + EDT (10mL)
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
  Paco Rabanne Phantom EDT (50mL) + Shower Gel (100mL)
  Komplektis: tualettvesi 50mL, dušigeel 100mL. Paco Rabanne jätkab parfüümiga Phantom piiridest väljamurdmist ja ainulaadse visiooni pakkumist, peegeldades noorema põlvkonna püüdlusi maailma poole, kus igaüks võib iseendale truuks jääda. See on söakas kutse tavapärasest eemalduda ja elu nautida. Utoopia, kus erinevus on ilu. Futuristlikult aromaatne parfüüm sündis kokkupõrkest luksuslikult meisterliku käsitöö ja uusimate tehnoloogiate vahel. Ultramodernsete loomeprotsesside abil valitakse välja koostisained, mis võimaldavad tunda end energilise, võimsalt enesekindla ja seksikana. Kreemja lavendli sõltuvusttekitavate nootidega jõuline parfüüm sulatab ühte energiat andva sidruni ja seksikalt puiduse vanilli. Esimene parfüüm maailmas, mille saab ühendada otse telefoniga, et saada osa Phantom playlistist, uudistest ja uuendustest.
 18. Toode lisatud ostukorvi
  Burberry Hero EDP (100mL) + EDP (10mL)
 19. Toode lisatud ostukorvi
 20. Toode lisatud ostukorvi
 21. Toode lisatud ostukorvi
  Paco Rabanne Phantom EDT (100mL) + Deospray (150mL)
 22. Toode lisatud ostukorvi
 23. Toode lisatud ostukorvi
 24. Toode lisatud ostukorvi
  Versace Eros EDT (30mL) + Shower Gel (50mL)
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
  Komplektis: tualettvesi 150mL, spreideodorant 150mL. Paco Rabanne jätkab parfüümiga Phantom piiridest väljamurdmist ja ainulaadse visiooni pakkumist, peegeldades noorema põlvkonna püüdlusi maailma poole, kus igaüks võib iseendale truuks jääda. See on söakas kutse tavapärasest eemalduda ja elu nautida. Utoopia, kus erinevus on ilu. Futuristlikult aromaatne parfüüm sündis kokkupõrkest luksuslikult meisterliku käsitöö ja uusimate tehnoloogiate vahel. Ultramodernsete loomeprotsesside abil valitakse välja koostisained, mis võimaldavad tunda end energilise, võimsalt enesekindla ja seksikana. Kreemja lavendli sõltuvusttekitavate nootidega jõuline parfüüm sulatab ühte energiat andva sidruni ja seksikalt puiduse vanilli. Esimene parfüüm maailmas, mille saab ühendada otse telefoniga, et saada osa Phantom playlistist, uudistest ja uuendustest.
 27. Toode lisatud ostukorvi
 28. Toode lisatud ostukorvi
  Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum EDP (100mL) + SG (100mL)
 29. Toode lisatud ostukorvi
 30. Toode lisatud ostukorvi
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
 34. Toode lisatud ostukorvi
 35. Toode lisatud ostukorvi
 36. Toode lisatud ostukorvi
 37. Toode lisatud ostukorvi

37 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas