Näopuhastus

17 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Uuendav näokoorija “Tiger’s palm” on loodud tugevale, vaprale ja enesekindlale mehele! Aktiivne koostis on selektiivse toimega ja loodud lähtuvalt spetsiifiliselt mehe nahast lähtuvatest vajadustest. Jäta hüvasti oma tuhmi ja väsinud jumega. See taaselustav näokoorija eemaldab õrnalt, kuid hoolikalt surnud naharakud ning muud defektid. Rhodoala Rosea ja puhas tauriin ergutavad nahka, sealjuures tiigrihein koos metshumalaga varustavad seda energiaga, suurendades Su enesekindlust rohkem, kui eales varem! Kasutamine: Kandke väike kogus niiskele näonahale, masseerige õrnalt. Seejärel loputage veega.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Lumene Men Voima Face Wash (150mL)
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Ergutav näopesugeel “Bear hug” on loodud tugevale, vaprale ja enesekindlale mehele!Aktiivne koostis on selektiivse toimega ja loodud lähtuvalt spetsiifiliselt mehe nahast lähtuvatest vajadustest.See näopesugeel eemaldab perfektselt kogu mustuse. Sealjuures parandavad metsik siberi ženšenn ja leesikas naha toonust ning Sahhalini sidrunhein ja 100%-line C-vitamiin jätavad sellele sama värske tunde, kui tugev Siberi tuulepuhang üle taiga. Kasutamine: Kandke väike kogus niiskele näonahale. Masseerige õrnalt ja loputage veega.
 4. Toode lisatud ostukorvi
 5. Toode lisatud ostukorvi
  ManCave Sensitive Face Wash (125mL)
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Clinique For Men Face Wash (200mL)
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Näopesugeel meestele, Blackwood & Mint.
 9. Toode lisatud ostukorvi
 10. Toode lisatud ostukorvi
  ManCave Face Wash (125mL)
 11. Toode lisatud ostukorvi
 12. Toode lisatud ostukorvi
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
 15. Toode lisatud ostukorvi
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Yasumi M1 Cleansing Gel 3in1 (150mL)
  Mitmeotstarbeline puhastusgeel Üks toode, mis ühendab mitmeid funktsioone, mis on pühendatud meeste vajadustele! Sarnaselt MacGyver’i taskunoale on sellel võimsus paljudeks tegevusteks! Sellega saab pesta nii keha ja nägu kui ka juukseid ja habet. D-panthenool niisutab, toidab, rahustab ja ennetab naha ketendamist. Polyquaternium-7 hoiab ära staatilise elektri juustes ja habemes, muudab need kergemini kammitavateks ja hoiab ära liigse kuivuse. Toode on nii dušigeel, šampoon kui ka näopuhastusvahend. Multifunktsionaalsuse tõttu on see meeste jaoks ideaalne! Ja pealegi - see näeb duši all suurepärane välja. Kasutamine: Kasutage duši all või vannis. Pigistage väike kogus toodet ja kandke kehale, juustele, näole ja habemele. Masseerige kuni vahu tekkimiseni, seejärel loputage veega.
 17. Toode lisatud ostukorvi

17 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas