Kehakreemid

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Gradual Tan kehakreem niisutab nahka, tuues esile loomuliku päevituse ja lisades sära. Sheavõi niisutab ja pehmendab nahka, samal ajal kui mentool jahutab ja värskendab. Kasutamine: kanna ühtlaselt kehale ja oota enne riietumist, kuni see täielikult imendub.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Kräuterhof Sport Gel Warming (150mL)
  Soojendaval spordigeelil on lõõgastav toime lihastele ja liigestele. Kreem imendub kiiresti ning tekitab sooja tunde. See sisaldab võimsat kofeiinikompleksi, kriipivat saatanaküünt, punase viinapuu lehte ja arnikat. Tauriini, Siberi ženšenni ja essentsiaalse rakuvõimendusfaktori uuenduslik CellActive® toimeainekompleks valmistab lihaseid ette eelseisvaks treenimiseks ning suurendab nii jõudlust kui ka vastupidavust. Kräuterhof soojendav spordigeel sobib nii soojendusfaasi toetamiseks kui ka kiireks spordiks ettevalmistamiseks, samuti taastavaks, lõõgastavaks massaažimeetmeks pärast sporti. Kasutamine: Toimeaine mõju suurendamiseks masseerige geeli tuubi otsas oleva rullotsikuga, et geel jõuaks otse lihastesse.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Kräuterhof Sport Gel Cooling (150mL)
  Jahutav ja värskendav massaažigeel valulikkuse ning pingete korral. Geel sisaldab elustavat kreatiini-kofeiini kompleksi koos mentooli, kamperiga, arnikat, kriipiva saatanaküüne, hobukastani ja punase viinapuu lehtede ekstrakte. Pantenool, B3-vitamiin ja allantoiin koos niisutavate ainetega hoolitsevad samas ka teie naha eest. Geel sisaldab CellActive® toimeainete kompleksi, mis suurendab jõudlust ja vastupidavust, mis koosneb tauriinist, Siberi ženšennist ja olulisest rakkude tugevdamise faktorist. Kasutamine: Toimeaine mõju suurendamiseks masseerige geeli tuubi otsas oleva rullotsikuga, et geel jõuaks otse lihastesse. Spordigeeli omadused: jahutab, värskendab, imendub kiiresti, sel on nahka elustav toime läbi kreatiini-kofeiini kompleksi.

6 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas