Hügieen

Tooted 1-60 - 178'st

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Sanitzen Hand Sanitizer (500mL)
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash Pink Toothpaste (75mL)
  Flash Speed on kõrgekvaliteedilise suuhügieeni brändi SmileLab üks populaarsemaid tooteid. Tõhusalt valgendav hambapasta igapäevaseks kasutamiseks garanteerib maksimaalse puhtuse, värskuse ning hammaste kauni valge tooni! 
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Biomed Charcoal Toothpaste (100g)
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Sensodyne Whitening Toothpaste (75mL)
  Sensodyne Whitening Toothpaste (75mL)
  Hinnang:
  100%
  €3.73 €7.45
  -50%
 7. Toode lisatud ostukorvi
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Pearl Drops Instant Boost (50mL)
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Jordan Flossers 3in1 (36pcs)
  Kolm funktsiooni ühendav toode on kiire elutempo juures tõhus abiline: - Hambaniit eemaldab hammaste vahelt katu; - hambatikk eemaldab hammaste vahelt toidu osakesed ja stimuleerib igemeid; - keelepuhasti aitab eemaldada keelelt bakterid tagades värske hingeõhu. Jordan 3-in-1 Flosser on praktilises taassuletavas kotis - ideaalne kaasas kandmiseks ja kasutamiseks, mil iganes Sa seda vajad!  
 10. Toode lisatud ostukorvi
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Jordan Toothpaste Fresh Breath (75mL)
  Stay Fresh ™ tehnoloogia tagab puhtad hambad ja värske hingeõhu. Kliiniliselt tõestatud pikaaegne värske hingeõhk. Sisaldab tsinki ja Optafresh ©, mis aitavad elimineerida halba hingeõhku. Õrn hambaemailile. Tugeva mündi maitsega. Sisaldab: naatriumfluoriidi 1450ppm F. Kuueaastased ja nooremad lapsed peaksid kasutama laste hambapastat.  
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Therapy Toothpaste (75mL)
  Järgmise generatsiooni hambavalgenduspasta SMILELAB THERAPY mitte ainult ei muuda hambaid valgemaks eemaldades efektiivselt pindmised hambaplekid ja värvierinevused, vaid ka soodustab tervemaid igemeid ja kaitseb neid põletike eest! Koostis: plastic, Nylon
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Stay Fresh ™ tehnoloogia tagab puhtad hambad ja värske hingeõhu. Eemaldab hammastelt plekid ja tagab igapäevasel kasutamisel naturaalselt valged hambad. Õrn hambaemailile. Mündimaitseline. Sisaldab: naatriumfluoriidi 1450ppm F. Kuueaastased ja nooremad lapsed peaksid kasutama laste hambapastat.  
 15. Toode lisatud ostukorvi
  Donegal Toothbrush Cap 2 Pcs.
 16. Toode lisatud ostukorvi
 17. Toode lisatud ostukorvi
  Stay Fresh ™ tehnoloogia tagab puhtad hambad ja värske hingeõhu. Sisalduv ksülitool ja tsink aitavad eemaldada efektiivselt katu. Sisaldab naatriumfluoriidi ja ekstra* koguse ksülitooli, mis tagavad kliiniliste uuringute põhjal tugevamad hambad. - Õrn hambaemailile. - Mündimaitseline. - Sisaldab: naatriumfluoriidi 1450ppm F. Kuueaastased ja nooremad lapsed peaksid kasutama laste hambapastat.  
 18. Toode lisatud ostukorvi
  Jordan Dental Floss Whitening (25m)
  Jordan Dental Floss Whitening (25m)
  25m
  €2.65 €3.25
  -18%
  Eemaldab efektiivselt katu ja toiduosakesed ning aitab ära hoida hambakivi teket. Sisaldab valgendavaid aineid, mis eemaldavad hamba pinnalt kohvi, sigareti ja teiste parkainete jäägid. - Sisaldab fluoriidi. - Värske piparmündi maitsega. - Kitsastele hambavahedele. - Libiseb hammaste vahel sujuvalt. - Ei hargne ega katke. - Hambaniit on immutatud fluoriidi ja hambapastaga. - Unikaalne kaks-ühes kombinatsioon kaitseb, puhastab ja värskendab.  
 19. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Flash Stripes (10pcs)
  Kohese efekti saavutamiseks tähtsaks päevaks/ürituseks. Sisaldab valgendusribasid, nii alumistele kui ka ülemistele hammastele.
 20. Toode lisatud ostukorvi
  Tsink rahustab ja ravib igemeid, jättes hammastele värske ja puhta tunde. Mineraalid ja orgaanilised taimeekstraktid, mis on pärit Kamtšatkalt ja Kuriili saartel kasvavatelt taimedelt, tugevdavad igemeid ja kaitsevad hambaemaili. Suuvesi tungib sügavale ja raskesti ligipääsetavatesse suuõõne piirkondadesse, täiendades hambapasta toimet.
 21. Toode lisatud ostukorvi
 22. Toode lisatud ostukorvi
 23. Toode lisatud ostukorvi
  Listerine Nightly Reset (400mL)
  Listerine Nightly Reset (400mL)
  Hinnang:
  100%
  400mL
  €7.65
 24. Toode lisatud ostukorvi
  Uus FLASH-i valgendav suuloputus on loodud selleks, et näeksite hea välja ja tunneksite end terve päeva jooksul värskena. Puhastav toime ksülitooli ja teiste baktereid pärssivate koostisosadega. Valgendab ja puhastab suud, tagab värske hingeõhu ning kaitseb hambaid happeliste bakterite eest. Optimaalsete tulemuste saavutamiseks kasutage koos FLASH valgendava hambapastaga. Alkoholivaba, SLS-vaba, vegan, julmusevaba, fluorivaba Kasutamine: enne kasutamist loksutada. Ainult täiskasvanutele. Loputage 60 sekundit enne harjamist kahe teelusikatäie (8-10 ml või poole suuga täis) suurune kogus, et saavutada maksimaalne valgendamine pinnaplekkide eemaldamisega. Parimate tulemuste saavutamiseks loputage kaks korda päevas, hommikul ja õhtul. Ei soovitata, kui teil on igemeprobleeme või nendega seotud allergiaid. Ära alla neela. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumuse või otsese päikesevalguse eest.
 25. Toode lisatud ostukorvi
 26. Toode lisatud ostukorvi
 27. Toode lisatud ostukorvi
  Listerine Clean & Fresh Mild Taste (500mL)
 28. Toode lisatud ostukorvi
 29. Toode lisatud ostukorvi
  Jordan Dental Floss Expand Fresh (25m)
 30. Toode lisatud ostukorvi
  Sensodyne Deep Clean Toothbrush Soft
  Kasutamiseks tundlike hammastega inimestele, väike hambaharja pea aitab tagada õrna ja efektiivse puhastuse ka raskesti ligipääsetavates piirkondades. Kasutamine: harjake kaks korda päevas, kuid mitte üle kolme korra, võimalikult vähe alla neelates ja välja sülitades.
 31. Toode lisatud ostukorvi
 32. Toode lisatud ostukorvi
 33. Toode lisatud ostukorvi
  Hambavahepuhasti täitepakend sobib kõikidele Jordan käepidemega hambavahepuhastitele (Miracle, Green CLean, Easy Clean). Kasutamine: Liigutage hambaniiti üles-alla vastu mõlema hamba pinda. Puhastage kõik hambavahed. Vajadusel loputage niiti. Hambaniidi eemaldamiseks vajutage hambaniidi käepidet vastu siledat pinda. (vt. joonis). Hambaniidi kinnitamine: Hoidke käepidet süvis allpool. Täitepead hoidke niit ülespoole. Ühendage käepide ja niit. Niidi kinnitumisel kuulete klõpsatust.  
 34. Toode lisatud ostukorvi
  Keskkonna- ja lapseõbraliku koostisega vegan hambapasta on valmistatud 98% ulatuses looduslikku päritolu koostisosadest. Hambapasta sisaldab rohelise tee ekstrakti, ksülitooli ja naatriumfluoriidi 1450ppm F. Aitab efektiivselt ära hoida kaariese teket. On õrn hambaaeimalile. Loodud sind ja keskkonda silmas pidades! Toote pakend on valmistatud taaskasutatud materjalidest. Optimaalseks hammaste pesuks kasuta hambapasta indikaatooriga Jordan hambaharja. Anne&Stiil Ilulemmik 2020.  
 35. Toode lisatud ostukorvi
 36. Toode lisatud ostukorvi
  Listerine Advanced White Mild Taste (500mL)
 37. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab Signature Toothpaste
  SmileLab Advanced Whitening hambapasta on innovaatiline hambaid valgendav hambapasta, mis ei kahjusta hambaid ega muuda neid tundlikuks. Kohe valgendav efekt, mis vähendab tumedaid plekke ja muudab sinu hambad mitu tooni valgemaks.
 38. Toode lisatud ostukorvi
  Sonicare For Kids asendusharjapead. Sonicare For Kids hambaharjapea sobib ideaalselt väikestele, kasvavate hammastega suudele. See töötab ainult koos For Kids elektrilise hambaharjaga, mis tagavad üheskoos ohutu ja meeldivama elamuse, mis on laste jaoks lõbus ja harjumust tekitav.  Komplektis 2tk Lastele 3+ aastat Tüüpsuurus Sobivad: ForKids; HealthyWhite; HealthyWhite+
 39. Toode lisatud ostukorvi
  Parodontax Toothpaste Classic (75mL)
 40. Toode lisatud ostukorvi
 41. Toode lisatud ostukorvi
  Jordan Flosser Green Clean (1pcs)
 42. Toode lisatud ostukorvi
  Marvis Toothpaste Jasmin Mint
  Marvis Toothpaste Jasmin Mint
  Hinnang:
  100%
  2 valikut
  €4.10 - €8.40
 43. Toode lisatud ostukorvi
  Inherent Surgical Face Mask (25pcs)
  Inherent Surgical Face Mask (25pcs)
  Hinnang:
  80%
  €3.65 €11.95
  -69%
  25pakk, meditsiiniline mask elastsete paelte ja ninaklambriga (kuni 20% suurema filtreerimise efektiivsusega kui mittemeditsiinilised maskid). Kolmekihiline ühekordne näomask. Mitte kasutada üle ühe korra ja vahetada iga kahe tunni järel. Hüpoallergeeniline. Ei takista hingamist. Maksimaalne bakteriaalne filtreerimise efektiivsus 99%. Mask aitab vähendada ja ennetada bakteriaalsete nakkuste levikut ning filtreerib õhust enamik kahjulikest osakestest, tolmust ja mustusest. Kuidas kasutada? Enne maski näoette panemist desinfitseeri* käed Veendu kumb on maski ülemine, kumb alumine osa - maski ülemises osas asub ninakujule vastavaks vormitav metallriba Aseta mask näole ning tõmba kummipaelad kõrvade taha Näpista maski ninapealne metallriba ümber nina tihedalt kinni Fikseeri maski lõua-alune osa Maski kasutamise ajal väldi maski puudutamist, sest maski välispind võib olla muutunud nakkusohtlikuks Eemaldamisel haara nööridest, tõmba mask näost eemale, utiliseeri mask ja desinfitseeri käed * Desinfitseerimisest Käte desinfitseerimine on vajalik enne maski näoette kandmist, enne maski näo ees kohendamist selle kasutamise ajal, peale maski ära viskamist. Kõige tõhusam on käte desinfitseerimine vähemalt 70% alkoholi baasil toodetud des-vahendiga, tõhususelt järgmine on põhjalik kätepesu seebiga.
 44. Toode lisatud ostukorvi
  Jordan Toothpaste Green Clean White (75mL)
 45. Toode lisatud ostukorvi
  Parodontax Gum & Sensitivity Toothpaste (75mL)
  On teaduslikult tõestatud, et Parodontax Gum ja Sensitivity ei võitle ainult igemeprobleemide vastu, vaid on suunatud ka halvale hingeõhule ja hammaste tundlikkusele, mida igemeprobleemid võivad põhjustada.
 46. Toode lisatud ostukorvi
 47. Toode lisatud ostukorvi
  Marvis Toothbrush Medium
  Hambahari keskmise tugevusega.
 48. Toode lisatud ostukorvi
 49. Toode lisatud ostukorvi
  Sensodyne Multi Care Toothbrush
  Sensodyne Multi Care Toothbrush
  2 valikut
  €3.26 €4.65
  -30%
 50. Toode lisatud ostukorvi
 51. Toode lisatud ostukorvi
  Sanitzen Hand Sanitizer
  Sanitzen Hand Sanitizer
  Hinnang:
  92%
  3 valikut
  €4.00 - €14.95
  sale
 52. Toode lisatud ostukorvi
  Sonicare ProResults Standart asendusharjapead. Philips Sonicare ProResults kui üks meie hambaharjapeade tippmudeleid sobib täiuslikult uutele või kogenud Sonicare'i kasutajatele, kes ihaldavad lihtsalt autentset Sonicare'i puhastuskogemust uskumatu hinnaga.  Komplektis 2tk Tüüpsuurus Sobivad: DiamondClean: EasyClean; FlexCare;FlexCare Platinum; FlexCare+; Lastele; HealthyWhite; HealthyWhite+
 53. Toode lisatud ostukorvi
  Smilelab 14 Day S Program (14pcs)
 54. Toode lisatud ostukorvi
 55. Toode lisatud ostukorvi
 56. Toode lisatud ostukorvi