Milk_Shake Integrity

8 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Kontsentreeritud parandav proteiinihooldus Aminohapetega kontsentreeritud proteiinihooldus taastab kahjustatud või keemiliselt töödeldud juuste struktuuri ja tugevdab kahjustatud kohti. Orgaaniline murumuruvõi muudab juuksed pehmeks ja läikivaks. Kasutamine: Kanna ampulli sisu ühtlaselt puhaste rätikukuivade juuste otstesse ja pikkusesse, masseri kerget, lase mõjuda 5-10 minutit, loputa.
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Eriline koostis toidab sügavuti ja eemaldab kahususe. Sulgeb juukse pealispinna muutes juuksed pehmeks ja kergest käsitletavaks, kaitstes samal ajal värvipigmenti.
 3. Toode lisatud ostukorvi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Parabeeni- sulfaadi- ja soolavaba õrn puhastaja murumuruvõiga toidab ja hooldab koheselt vähendades kahusust ja muutes juuksed pehmeks ja läikivaks.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Intensiivne juustesse jäetav hooldus et parandada katkiseid juukseotsi ja nende tekkiist ennetada. Kõrgtehnoloogiline kaitsekihti moodustava polümeeri sisaldus kaitseb kuumuse eest termotöötlusvahendite kasutamisel. Toidab, tugevdab, muudab kergemini käsitletavaks ja pehmemaks. Kasutamine: Pihusta ühtlaselt puhastesse rõtikukuivadesse juustesse ja kammi. Ära loputa! Viimistle föönitades. Kasutada lisaläike. Käsitletavuse parandamise ja värvi esiletoomise jaoks.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Eriline koostis toidab sügavuti ja eemaldab kahususe. Sulgeb juukse pealispinna muutes juuksed pehmeks ja kergest käsitletavaks, kaitstes samal ajal värvipigmenti. Kasutamine: Kanna ühtlaselt puhastesse niisketesse juustesse, lase mõjuda 3-5 minutit, kammi juuksed läbi ja loputa hoolikalt. Eriti kuivasde juuste puhul kasuta kilemütsi ja lisasoojust ning pikenda mõjuaega 5 minutini. Lase juustel jahtuda ja loputa hoolikalt.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Parabeeni-, sulfaadi-, ja soolavaba toitev palsam. Spetsiaalne koostis toidab ja hooldab kõiki juuksetüüpe kaitstes samal ajal värvipigmenti. Sisaldab orgaanilist murumuruvõid mis pehmednab ja niisutab sügavuti. Kasutamine: Kanna ühtlaselt niisketesse puhastesse juustesse, lase 2-3 minutit mõjuda, kammi juuksed läbi ja loputa hoolikalt
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Parabeeni- sulfaadi- ja soolavaba õrn puhastaja murumuruvõiga toidab ja hooldab koheselt vähendades kahusust ja muutes juuksed pehmeks ja läikivaks. Kasutamine: Kanna niisketeke juustele, masseeri vahutama, loputa. Vajadusel korda. Lõpetuseks kasuta milk_shake® moisture plus palsamit.

8 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas