Andreia Professional LAB:

11 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  Küünte tugevdaja õhukestele ja katkistele küüntele. Rikastatud biotiiniga, mis stimuleerib ja tugevndab naturaalse küüne keratiini. Kofeiin ja AHA taastavad ja noorendavad küüne pealispinda. C-vitamiin ja B5-vitamiin niisutavad ja toidavad sügavuti ja kaitsevad küünt. Kasutamine: Kasutage 2x nädalas, et soodustada tugevamad küüned
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Geellaki efektiga pealislakk annab küüntele kauakestva sära ja suurendab vastupidavust. Kuivab kiiresti. Kasutamine: Kandke peale küünelaki värvimist pealislakina 1 kiht.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Pehmendab küünenahka, et hõlbustada selle töötlemist maniküüri ajal. Kasutamine: Kandke väike kogus toodet igale küünenahale. Seejärel lükake nahka tagasi küünenaha lükkajaga. Peske ja kuivatage käed.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Pipetiga küünenahaõli, millel on vastupandamatu virsiku lõhn. Uskumatu niisutusjõud, mis pehmendab ja toidab küünenahku vaid ühe tilgaga. Sobib kuivadele küünenahale. Kasutamine: tilgutage üks tilk igale küünenahale. Masseeri õrnalt küüntesse ja küünenahadesse kuni täieliku imendumiseni.
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Pipetiga küünenahaõli, millel on vastupandamatu ananassi lõhn. Uskumatu niisutusjõud, mis pehmendab ja toidab küünenahku vaid ühe tilgaga. Sobib kuivadele küünenahale. Kasutamine: tilgutage üks tilk igale küünenahale. Masseeri õrnalt küüntesse ja küünenahadesse kuni täieliku imendumiseni.
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Kibe maitsega lakk, et takistada küünte närimist. Hooldus on endiselt tõhus ka pärast mitmekordset kätepesu. Stimuleerib keratiini ja tugevdab loomulikku küüne. Moodustab küüneplaadile kaitsekilbi, mis takistab küünte murdumist ja lõhenemist. Rikastatud villakeratiini, biotiini, kofeiini, AHA, C-vitamiini ja B5-ga. Kiiresti kuivav.   Kasutamine: Lisa üks või kaks kihti otse naturaalküünele. Kasuta igapäevaselt, et saavutada soovitud tulemus.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  3-in-1 aluslakk, pealislakk ja küünetugevndaja. Niisutab ja toidab küünt. Tagab kauakestva läike. Kasutamine: Hooldusena: kandke naturaalsetele küüntele kaks korda nädalas, et säilitada ja tugevdada terveid küüsi. Aluslakina: kanna õhuke kiht enne küünelakivärvi pealekandmist. Pealislakina: kanna peale küünelaki värvi.
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Kookose lõhnaline küünenahaõli. Niisutab, pehmendab ja silub küünenahka ühe tilgaga. Kasutamine:  Kandke igale küünenahale tilk. Masseeri õrnalt küüsi ja küünenahka. Võib kasutada naturaalsetel küüntel või küünelaki/geellaki peal.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Küünehooldusõli, mis sisaldab eeterlikke õlisid, looduslikke puuviljaekstrakte ja marula lõhna. Aitab pehmendada ja niisutada küünenahka tänu selle koostisainete toitvatele omadustele. Sellel on dosaator, mis hõlbustab toote pealekandmist.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Makadaamia- ja päevalilleõliga küünenahaõli. Niisutab ja pehmendab juba esimesest tilgast. Kasutamine:  Kandke igale küünenahale tilk. Masseeri õrnalt küüsi ja küünenahka. Võib kasutada naturaalsetel küüntel või küünelaki/geellaki peal.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Kiirendab kuivamisprotsessi, ilma läiget eemaldamata. Pipetiga jaotub toode ühtlaselt ja ei jäta triipe küünelakile. Niisutav koostisosa hoiab küüned ja küünenahad niisutatud. Kasutamine: Kandke tilguti abil tilk igale küünele küünenaha kõrvale.

11 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas