|
Miks osta siit?
 
Klienditeenindus: 683 5485
|
Vajad abi?
 
|
Ostukorv
0,00 
SINU OSTUKORV on tühi

Signe Seebid
Lõhnakivi Mummud
tootehinnanguid: 1
Signe Seebid
Lõhnakivi Mummud
tootehinnanguid: 1
! Toode on läbimüüdud
Proovi julgesti! Kui sinu nahale toode ei sobi, maksab Signe Seebid sulle raha tagasi!

TOOTEINFO JA HINNANGUD

  • Marta
    | 13.08.2015
    Toote idee iseenesest hea, kuid toode on kahjuks isegi liiga looduslik. Mummu savi lõhn matab enda alla igasuguse eeterliku õli lõhna. 12 tilgast jääb kindlasti väheks. Proovisin ka kivi ära pesta ja uuesti panna õli peale, aga ei toimi nii hästi kui võiks. Savi spetsiifiline lõhn jääb häirima ja kui õhtu otsa pisikeses ruumis hoidsin, ei tundnud isegi lähedalt nuusutades apelsini lõhna, sest savi lõhn on nii tugev. Kindlasti panen kivi koos eeterliku õliga riiuli peale ning jään ootama, kas savi lõhn jääb vähemaks või ei. Võimalik, et ootused olid liiga kõrged, sest kivi hind on päris kallis, võrreldes sellega, et võin 4 euro eest Joiki lõhnapärlid osta ning mis toimivad koheselt ülihästi.
Lisa tootehinnang

Lõhnakivi on loodud ruumide, kappide ja käekoti lõhnastamiseks, ning on alternatiiv lõhnaküünaldele, lõhnapärlitele ning erinevatele sünteetilistele areosoolidele.
Lõhnakivi eelised: Saate kasutada looduslikke õlisid.Puudub lahtine tuli, st pole vaja järelvalvet ja saab kasutada kontoriruumides;Lõhna saab lisada vastavalt oma soovile, suurendades eeterliku õli kogust; Saab kasutada käekottide, sahtlite lõhnastamiseksLõhnakivi on väike sisustuselement ja sobib ka elutuppa.
Milliseid eesmärke lõhnakivi ei täida:Lõhnakivi ei eemalda toast intensiivseid lõhnu Lõhnakivi koos eeterliku õliga ei sobi intensiivselt lõhna levitamiseks, sest looduslikud õlid lõhnavad tagasihoidlikumalt kui sünteetilised lõhnad.
Kasutamine: Tilguta lõhnakivile mõned tilgad (umbes 10 tilka) endale meelepärast eeterlikku õli. Õli lendub lõhnakivist pikkamööda. Lõhna intensiivistamiseks lisa enda meele järgi (nädalas mõned korrad) õli juurde . Lõhna vahetamiseks pese lõhnakivi seebiga ja lase kuivada, seejärel tilguta kivile uus eeterlik õli. Lõhnakive on kolm kujundit; spiraal, lill ja mummud. Lõhnakivi on valmistatud käsitööna savist Eesti savikunstniku Kadi Hektori poolt.

Toode :
Signe Seebid
Lõhnakivi Mummud
Saada
Hinnatav toode:
Signe Seebid
Lõhnakivi Mummud
Reload captcha
=
Esita kommentaar
E-posti aadress on vajalik tootehinnnagu avalikustamiseks. Tootehinnnagu juures sinu e-posti aadressit ei avaldata.
Aitäh, hindamast meie toodet.

Palun oodake...

Toode lisati korvi
Toode on eemaldatud