Sachajuan Hair Mousse (200mL)

By Sachajuan
€26.75
-+
Toode lisatud ostukorvi
Please enter a quantity greater than 0
Toodete salvestamiseks logi palun sisse või loo uus konto

Sachajuan`i tugev kohevustandev juuksevaht annab juustele tugeva ja kauapüsiva hoidvuse, volüümi ning sära. Unikaalne koostis ei muuda juukseid raskeks, kleepuvaks ega läikivaks.

Kasutamine: Enne kasutamist raputage pudelit tugevalt, laske vahtu peapesale ja kandke vaht käterätikukuivadele juustele. Viimistlege juuksed soovitud viisil.

Hoiatus: Tuleohtlik. Vältida silma sattumist. Toode on surve all. Mitte avada ega põletada. Hoida tule eest ja kasutamisel mitte suitsetada, kuni juuksed on täiesti kuivanud. Mitte hoida temperatuuril üle 120°F. Hoida laste eest. Kasutada ainult vastavalt kasutusjuhisele. Mitte sihipärane kasutamine võib põhjustada raskeid kahjusid. Eriti tuleohtlik. Surve all olevat aerosoolpakendit hoida eemal nii kuumuse, kuumade pindade kui avatud tule eest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada avatud tulle või muudesse süüteallikatesse. Mitte avada, ka pärast pakendi tühjenemist. Hoida eemal päikesekiirguse eest. Hoida temperatuuride eest alates 50°C. Hoida laste eest.

  • Tasuta transport tellimustele alates 59€ 

  • Tellides E-R enne 10:00 saad paki kätte järgmisel päeval

  • Paki toovad turvaliselt kohale SmartPOST, Omniva, DPD automaadid ja DPD kuller

Koostisosad on tootekataloogi lisamisel. Huvi korral palume küsida tootekoostise kohta lisainfot meie klienditeeninduse e-posti aadressilt [email protected]