Hair Food

11 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
  98% loodusliku päritoluga ja banaaniekstraktiga rikastatud toitev kolm-ühes mask. • Toidab intensiivselt ja muudab pehmeks kuivad juuksed• Kasuta palsamina, juuksemaskina või juustesse jäetava kreemina• Vegan* koostis• Ei sisalda silikoone loomuliku tunde jaoks• Magusa banaani aroomiga Fructis Hair Food on 98% ulatuses looduslikest koostisainetest koosnev kolm-ühes juuksemaskide sari. Väekate puuviljaekstraktide ja õlidega rikastatud koostis toidab juukseid, vabastades need koheselt pusadest. Kasutamine:1. Palsamina: kanna niisketele juustele, et juukseid kohe niisutada ja harutada lahti pusad, juukseid raskeks muutmata.2. Maskina: kanna niisketele juustele, jäta 3 minutiks mõjuma ja loputa hoolikalt. Sinu juuksed saavad tõhusalt niisutatud.3. Juustesse jäetava kreemina: kasuta niisketel või kuivadel juustel ning kanna väike kogus toodet juukseotstele. Sinu juuksed saavad tõhusalt niisutatud ja silutud.*Ei sisalda loomset päritolu koostisosi.  
 2. Toode lisatud ostukorvi
  Turgutav šampoon Fructis Hair Food Watermelon õhukestele juustele 96% loodusliku päritoluga.• Rikastatud arbuusiekstraktiga• Vegan koostis• Puhastab ja turgutab õhukesi juukseid• Ei sisalda silikoone loomuliku tunde jaoks• Pudelid on tehtud 50% ulatuses taaskasutatud plastist ja on 100% taaskasutatavad
 3. Toode lisatud ostukorvi
  98% loodusliku päritoluga ja papaiaekstraktiga rikastatud parandav kolm-ühes mask. Parandab intensiivselt ja toidab kuivi juukseid. Fructis Hair Food on 98% ulatuses looduslikest koostisainetest koosnev kolm-ühes juuksemaskide sari. Väekate puuviljaekstraktide ja õlidega rikastatud koostis toidab juukseid, vabastades need koheselt pusadest. Vegan* koostis Ei sisalda silikoone loomuliku tunde jaoks Meeldiv papaia aroom Kasutamine: Palsamina: kanna niisketele juustele, et juukseid kohe niisutada ja harutada lahti pusad, juukseid raskeks muutmata Maskina: kanna niisketele juustele, jäta 3 minutiks mõjuma ja loputa hoolikalt. Sinu juuksed saavad tõhusalt niisutatud Juustesse jäetava kreemina: kasuta niisketel või kuivadel juustel ning kanna väike kogus toodet juukseotstele. Sinu juuksed saavad tõhusalt niisutatud ja silutud *Ei sisalda loomset päritolu koostisosi
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Turgutav mask Fructis Hair Food Watermelon õhukestele juustele 97% loodusliku päritoluga.• Rikastatud arbuusiekstraktiga• Vegan koostis• Turgutab ja silub õhukesi juukseid• Ei sisalda silikoone loomuliku tunde jaoks Sobib kasutamiseks kolmel viisil:1. Palsamina, et juukseid ergutada ja hõlbustada juuste kammimist, muutmata neid raskeks.2. Maskina, et pakkuda õhukestele juustele täielikku turgutust.3. Juustesse jäetava kreemina, mis turgutab ja silub juuksed pikaks ajaks. 
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Garnier Fructis Hair Food Papaya Repairing Conditioner (350mL)
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Fructis Hair Food on 98% ulatuses looduslikest koostisainetest koosnev kolm-ühes juuksemaskide sari. Väekate puuviljaekstraktide ja õlidega rikastatud koostis toidab juukseid, vabastades need koheselt pusadest. Niisutab intensiivselt ja muudab pehmeks kuivad juuksed Kasuta palsamina, juuksemaskina või juustesse jäetava kreemina Vegan* koostis Ei sisalda silikoone loomuliku tunde jaoks Lilleline aroom Kasutamine: Palsamina: kanna niisketele juustele, et juukseid kohe niisutada ja harutada lahti pusad, juukseid raskeks muutmata Maskina: kanna niisketele juustele, jäta 3 minutiks mõjuma ja loputa hoolikalt. Sinu juuksed saavad tõhusalt niisutatud Juustesse jäetava kreemina: kasuta niisketel või kuivadel juustel ning kanna väike kogus toodet juukseotstele. Sinu juuksed saavad tõhusalt niisutatud ja silutud *Ei sisalda loomset päritolu koostisosi.
 7. Toode lisatud ostukorvi
  98% loodusliku päritoluga ja aalogeeliga rikastatud niisutav šampoon. • Vegan* koostis• Puhastab ja niisutab normaalseid ja kuivi juukseid• Ei sisalda silikoone loomuliku tunde jaoks Selle šampooni kerge koostis puhastab ja niisutab õrnalt juukseid neid raskeks muutmata. Rikastatud aaloegeeliga, et hooldada juukseid neid raskeks muutmata. 100% ringlussevõetav pudel, mis sisaldab 50% ulatuses taaskasutatud plasti. Oleme täiusliku juuksehooldusrituaali jaoks loonud 98% loodusliku päritoluga vegan šampoonid ja palsamid, et toita, parandada, niisutada või muuta siledamaks ka kõige näljasemad juuksed. Koostage oma juuste "menüü", mille toiteallikaks on õlid ja puuviljaekstraktid, kombineerides neid oma lemmik juuksemaskiga!*Ei sisalda loomset päritolu koostisosi.
 8. Toode lisatud ostukorvi
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Garnier Fructis Hair Food Aloe Hydrating Conditioner (350mL)
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Garnier Fructis Hair Food Macadamia Smoothing Conditioner (350mL)
 11. Toode lisatud ostukorvi

11 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas