Maûbe

Maûbe

Lastele suunatud apteegitoodete kujunduslahendus eristub tavapärastest apteegibrändidest. Maûbe lastetooted on mõeldud rõõmsameelsetele ja mänguhimulistele lastele alates 3. eluaastast. Toodetes saavad kokku pilkupüüdev kujundus ning hoolest ja armastusest innustust saanud nahasõbralik koostis, mis arvestab just laste õrna naha vajadustega. Maûbe universumis on rikkalik valik keha- ja juuksehooldustooteid, lisaks ka kolm toodet – kehakreem ja kaks kätekreemi, mis loodud mõeldes suurematele õdedele ja emadele.

16 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
 3. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe Rinse Out Conditioner Elin (200mL)
 4. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe Fresh Superlight Shampoo Seren (500mL)
 5. Toode lisatud ostukorvi
  Helmi on seikleja, kes armastab loomi, loodust, matkamist ja õues viibimist. Tal jagub alati energiat mängimiseks ja uute plaanide tegemiseks. Suureks saades tahaks Helmi õppida loomaarstiks. Helmi tähendab 'pärl'. Apelsiniõitest valminud mee ekstraktiga koostis mõjub sama magusalt ja looduslähedaselt nagu Helmi. Mõnusa lõhnaga šampoon puhastab juukseid ja peanahka ning hõlbustab juuste kammimist. Kasutamine: kanna šampoon märgadele juustele ja aja õrnalt masseerides vahutama. Lase sel mõni minut toimida ja seejärel loputa ohtra veega. Igapäevakasutuseks. Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist. Välispidiseks kasutuseks. Ei ole ette nähtud kasutamiseks alla 3-aastastel lastel!
 6. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe Shampoo With Conditioner Kaira (500mL)
  Kaira on pikkade juustega linalakk, kes armastab fantaasialugusid koos losside ja kõige muuga, mis selle juurde käib. Ta teab väga hästi, et ilu tuleb just seestpoolt ning seepärast armastab ta inimesi aidata ja vabatahtlikutööd teha. Tal on tõepoolest kullast süda. Kaira tähendab 'rahulik'. Niisutava toimega koostis koos pantenooliga. Sisaldab palsamit, mis hõlbustab pikkade juuste kammimist. See puhastab õrnalt nii juukseid kui ka peanahka. Tootes sisalduv palsam aitab kõrvaldada pusad pikkadest ja peene karvaga juustest nagu Kairal, andes neile ühtlasi meeldiva lõhna. Kasutamine: kanna šampoon märgadele juustele ja aja õrnalt masseerides vahutama. Lase sel mõni minut toimida ja seejärel loputa ohtra veega. Igapäevakasutuseks. Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist. Välispidiseks kasutuseks. Ei ole ette nähtud kasutamiseks alla 3-aastastel lastel!
 7. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe Hand Cream Julie (40mL)
 8. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe Body Mist Stellan (200mL)
  Vaikne ja rahulik. Stellani klassikaaslased teavad, et saavad igas aines abi saamiseks alati tema poole pöörduda. Stellan on kannatliku meelega ja oskab kõike arusaadavalt selgitada. Õigupoolest meeldikski talle õpetaja amet. See kirgas tsitruselõhnaline kehapihus pakub rõõmu ja energiat. See sobib suurepäraselt igapäevakasutuseks Dermatoloogiliselt kontrollitud Alkoholivaba. Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist. Välispidiseks kasutuseks.
 9. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe Body Mist Nilsa (200mL)
  Nilsa tähendab 'tšempion'. Ta on loov ja unistaja tüüpi ning püüab igas asjas leida midagi ilusat. Tal on suurepärane kujutlusvõime, ta tunneb rõõmu asjade loomisest ja kujundamisest. Nilsal on alati kaasas väike märkmik kõigi oma visanditega.Värske ja tagasihoidliku lõhnaga kehapihus puhtaks ja hellitavaks elamuseks. See sobib suurepäraselt igapäevakasutuseks Dermatoloogiliselt kontrollitud Alkoholivaba. Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist. Välispidiseks kasutuseks.
 10. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe Body Mist Isak (200mL)
  ISAK tähendab 'see, kes ajab sind naerma'. Nagu nimigi osutab, on Isak naljakas ja naerusuine ning samas intelligentne. Ta armastab sõprade ja pere seltsis naerda ja lõbutseda. Samuti meeldib talle õppida uusi asju oma lemmikaines, milleks on matemaatika. See värske tsitruselõhnaline kehapihus mõjub hellitavalt ja annab energiat. See sobib suurepäraselt igapäevakasutuseks Dermatoloogiliselt kontrollitud Alkoholivaba.Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist. Välispidiseks kasutuseks.
 11. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe Body Mist Dagny (200mL)
  Teda tõmbab kõik, mis on seotud ehituse, loovuse ja disainiga. Ta võib veeta pikki tunde uusi projekte ehitades või nendega mängides või uutest majaideedest pilte tehes. Dagny tähendab 'uus päev'. Värske ja tagasihoidliku lõhnaga kehapihus puhtaks ja hellitavaks elamuseks.  See sobib suurepäraselt igapäevakasutuseks Dermatoloogiliselt kontrollitud Alkoholivaba. Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist. Välispidiseks kasutuseks.
 12. Toode lisatud ostukorvi
  Losjoon Atoopiale Kalduvale Nahale. Kiiresti imenduv losjoon, mis toidab, niisutab ja rahustab atoopiale kalduvat nahka. Kaeraekstrakt vaigistab sügelevat ja kiskuvat nahka. Tekitab meeldiva mugavustunde ja jätab naha pehmeks.Olegi nimi tähendab 'tervis' ja teda köidavad mitmed erinevad valdkonnad. Peamiselt aga teadusuuringud ja keemiamängud. Oleg on juba väiksest saadik teadnud, et suurena saab temast apteeker. Kasutamine: kasuta kehal hommikul ja õhtul. Masseeri õrnalt naha sisse. Mitte alla neelata. Vältida silma sattumist. Välispidiseks kasutuseks. Ei ole ette nähtud kasutamiseks alla 3-aastastel lastel! Dermatoloogiliselt kontrollitud
 13. Toode lisatud ostukorvi
 14. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe The Body Cream (200mL)
  Maûbe The Body Cream (200mL)
  Hinnang:
  100%
  200mL
  €11.00
 15. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe 2-in-1 Shower Gel & Shampoo Ingrid (500mL)
 16. Toode lisatud ostukorvi
  Maûbe Shower Gel Aila (500mL)

16 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas