По-русски
|
Это выгодно
 
Обслуживание клиентов: 683 5485
|
Нужна помощь?
 
 •  
  Позвоните нам:
  683 5485
  Пн-Пт 9.00-17.00
 •  
  Отправьте письмо:
 •  
  Ответ нужен сразу?
  Смотрите ЧАВО
|
Корзина
0,00 
Корзина для покупок пуста

Во время чрезвычайного положения доставка занимает 1-2 дня!IDC

ТОВАРОВ:
38
 • Niisutav ja taastav kangasmask meestele meremineraalidega. Kasutamine: aseta mask kuivale ja puhtale nahale ning eemalda kaitsekile. Lase maskil toimida 15 minutit. Eemalda mask ning masseeri maski jäägid naha sisse.. Hoiatus: Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine ning loputada veega. Mitte kasutada tundliku naha korral.
   
  IDC Men Face Mask

  IDCMen Face Mask

  2.95

  2.35

  Скидка
 • Poore puhastav ja kirgastav mask kullaga. Kasutamine: kanna mask kuivale ja puhtale nahale. Lase maskil kuivada u.15 minutit. Eemalda mask ettevaatlikult koorides. Eemalda maski jäägid veega. Niisuta nahka tooniku või kreemiga.
   
  IDC Gold Peel Off Mask (120mL)

  IDCGold Peel Off Mask (120mL)

  9.5

  7.55

  Скидка
 • Geelmask kollageeniga huultele (vananemisvastane) 1tk Kasutamine: aseta mask kuivadele huultele. Lase maskil toimida 20 – 30 minutit, aeg – ajalt masseerides. Eemalda mask ning loputa veega.
   
  IDC Gold Collagen Lip Mask

  IDCGold Collagen Lip Mask

  1.95

  1.55

  Скидка
 • Geelmask kollageeni ja hüaluroonhappega (vananemisvastane). Kasutamine: aseta mask kuivale ja puhtale nahale ning eemalda kaitsekile. Lase maskil toimida 20 – 30 minutit, aeg – ajalt masseeri nahka. Eemalda mask ning loputa nägu veega.
   
  IDC Gold Collagen Face Mask

  IDCGold Collagen Face Mask

  3.9

  3.15

  Скидка
 • Poore puhastav ja kirgastav kuldne mask kollageeniga. Kasutamine: kanna mask kuivale ja puhtale nahale. Lase maskil kuivada u.15 minutit. Eemalda mask ettevaatlikult koorides. Eemalda maski jäägid veega. Niisuta nahka tooniku või kreemiga.
   
  IDC Gold Peel Off Mask (15g)

  IDCGold Peel Off Mask (15g)

  2.95

  2.35

  Скидка
 • Poore puhastav must mask söega ninale 5tk. Kasutamine: aseta mask kuivale ninale, niisuta veega. Oota kuni mask on täielikult kuivanud. Eemalda mask ettevaatlikult alustades servadest.
   
  IDC Black Nose Strip

  IDCBlack Nose Strip

  6.95

  5.55

  Скидка
 • Geelmask kollageeni, söe ja hüaluroonhappega silmaalustele (vananemisvastane) 1 paar. Kasutamine: aseta mask kuivale ja puhtale nahale ning eemalda kaitsekile. Lase maskil toimida 20 – 30 minutit, aeg – ajalt masseeri nahka. Eemalda mask ning loputa nägu veega.
   
  IDC Black Eye Patch

  IDCBlack Eye Patch

  1.95

  1.55

  Скидка
 • Poore puhastav must mask söega. Kasutamine: kanna mask kuivale ja puhtale nahale, eriti probleemsetele piirkondadele. Lase maskil kuivada u.30 minutit. Eemalda mask ettevaatlikult koorides. Eemalda maski jäägid veega. Niisuta nahka tooniku või kreemiga.
   
  IDC Blackhead Peel Off Mask (15g)

  IDCBlackhead Peel Off Mask (15g)

  2.95

  2.35

  Скидка
 • Pinguldav ja toniseeriv sädelusega mask. Kasutamine: kanna mask kuivale ja puhtale nahale. Lase maskil kuivada u.15 minutit. Eemalda mask ettevaatlikult koorides. Eemalda maski jäägid veega.
   
  IDC Glitter Peel Off Mask (15g)

  IDCGlitter Peel Off Mask (15g)

  3.9

  3.15

  Скидка
 • Geelmask hüaluroonhappega (vananemisvastane). Kasutamine: aseta mask kuivale ja puhtale nahale ning eemalda kaitsekile. Lase maskil toimida 15 minutit. Eemalda mask ning masseeri näonahka ringjate liigutustega. Kasuta 1 – 2 korda nädalas.
   
  IDC Rose Gold Mask

  IDCRose Gold Mask

  3.9

  3.15

  Скидка
 • Toitev ja taastav geelmask hüaluroonhappega (vananemisvastane). Kasutamine: aseta mask kuivale ja puhtale nahale ning eemalda kaitsekile. Lase maskil toimida 15 minutit. Eemalda mask ning masseeri näonahka ringjate liigutustega. Kasuta 1 – 2 korda nädalas.
   
  IDC Silver Mask

  IDCSilver Mask

  3.9

  3.15

  Скидка
 • Poore puhastav ja kirgastav hõbedane mask. Kasutamine: kanna mask kuivale ja puhtale nahale, eriti probleemsetele piirkondadele. Lase maskil kuivada u.15 minutit. Eemalda mask ettevaatlikult koorides. Eemalda maski jäägid veega. Niisuta nahka tooniku või kreemiga.
   
  IDC Silver Peel Off Mask (15g)

  IDCSilver Peel Off Mask (15g)

  2.95

  2.35

  Скидка
 • Jahutav ja värskendav geel aaloega
   
  IDC Aloe Vera Gel (250mL)

  IDCAloe Vera Gel (250mL)

  7.25

  5.75

  Скидка
 • Jahutav ja värskendav geel aaloega
   
  IDC Gel Aloe Vera Gel (300mL)

  IDCGel Aloe Vera Gel (300mL)

  7.45

  5.95

  Скидка
 • Kahepoolsed vananemisvastase ja koorivate omadustega puhastussalvrätid näole 25tk. Sisaldab kolloidkulda, E-vitamiini ja rohelise tee ekstrakti. Eemaldab efektiivselt meigi ja mustuse jäägid, toniseerib nahka. Hoiatus: Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine.
   
  IDC Gold Wipes (25pcs)

  IDCGold Wipes (25pcs)

  7.83

  6.25

  Скидка
 • Kahepoolsed sütt sisaldavad, koorivate omadustega puhastussalvrätid näole 25tk. Eemaldab efektiivselt meigi ja mustuse jäägid, toniseerib nahka. Hoiatus: Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine.
   
  IDC Duo Charcoal Wipes (25pcs)

  IDCDuo Charcoal Wipes (25pcs)

  7.83

  6.25

  Скидка
 • Rasueritust reguleeriv mask meremineraalidega. Kasutamine: kanna mask kuivale ja puhtale nahale. Lase maskil kuivada u.15 minutit. Eemalda mask ettevaatlikult koorides. Eemalda maski jäägid veega. Niisuta nahka tooniku või kreemiga. Hoiatus: Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine. Mitte kasutada tundliku naha korral. Väldi kasutamist silmaümbruses, kulmudel ja huultel, väldi silma ja suh...
   
  IDC Oil Control Mask

  IDCOil Control Mask

  2.55

  2.05

  Скидка
 • Poore puhastav must mask meremineraalidega ninale 5tk. Kasutamine: aseta mask kuivale ninale, niisuta veega. Oota kuni mask on täielikult kuivanud. Eemalda mask ettevaatlikult alustades servadest. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine, loputa puhta veega.
   
  IDC Men Cleansing Nose Strips (5pcs)

  IDCMen Cleansing Nose Strips (5pcs)

  6.95

  5.55

  Скидка
 • Pinguldav mask dekoltee piirkonnale. Vähendab ja ennetab kortsude teket dekoltee piirkonnas. Kasutamine: Aseta mask kuivale ja puhtale nahale (mitte kasutada eelnevalt kreemi või õli) ning eemalda kaitsekile. Aseta nahale ja lase maskil toimida 5 tundi. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine ning loputada veega. Mitte kasutada tundliku naha korral...
   
  IDC Cleavage Wrinkle Prevention Patch

  IDCCleavage Wrinkle Prevention Patch

  9.15
  новинка
 • Pinguldav mask kehakontuuride trimmimiseks. Tselluliidivastase efektiga. Kasutamine: Aseta mask kuivale ja puhtale nahale (mitte kasutada eelnevalt kreemi või õli) ning eemalda kaitsekile. Aseta nahale ja lase maskil toimida 5 tundi. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine ning loputada veega. Mitte kasutada tundliku naha korral.
   
  IDC Silhouette Patch (4pcs)

  IDCSilhouette Patch (4pcs)

  9.15
  новинка
 • Pinguldav mask tuharatele. Tselluliidivastase efektiga. Kasutamine: Aseta mask kuivale ja puhtale nahale (mitte kasutada eelnevalt kreemi või õli) ning eemalda kaitsekile. Aseta nahale ja lase maskil toimida 5 tundi. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine ning loputada veega. Mitte kasutada tundliku naha korral.
   
  IDC Perfect Glutes Patches (2pcs)

  IDCPerfect Glutes Patches (2pcs)

  9.15
  новинка
 • Pinguldav ja kortsudevastane mask kaelale. Kasutamine: Aseta mask kuivale ja puhtale nahale (mitte kasutada eelnevalt kreemi või õli) ning eemalda kaitsekile. Aseta nahale ja lase maskil toimida 5 tundi. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine ning loputada veega. Mitte kasutada tundliku naha korral.
   
  IDC Anti Wrinkle Neck Patch

  IDCAnti Wrinkle Neck Patch

  5.25
  новинка
 • Pinguldav ja niisutav mask lõuajoone modelleerimiseks. Kasutamine: Aseta mask kuivale ja puhtale nahale (mitte kasutada eelnevalt kreemi või õli) ning eemalda kaitsekile. Aseta nahale ja lase maskil toimida 30 - 40 minutit. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine ning loputada veega. Mitte kasutada tundliku naha korral.
   
  IDC Lifting V-Line Shaper Mask

  IDCLifting V-Line Shaper Mask

  5.25
  новинка
 • Pinguldav ja kortsudevastane mask otsmikule. Kasutamine: Aseta mask kuivale ja puhtale nahale (mitte kasutada eelnevalt kreemi või õli) ning eemalda kaitsekile. Aseta nahale ja lase maskil toimida 5 tundi. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine ning loputada veega. Mitte kasutada tundliku naha korral.
   
  IDC Forehead Miracle Patch

  IDCForehead Miracle Patch

  5.25
  новинка
 • Hüdrogeelist mask silmaümbrusele. Vähendab kortse ning tumedaid silmaümbruseid. Kasutamine: Aseta mask kuivale ja puhtale nahale (mitte kasutada eelnevalt kreemi või õli) ning eemalda kaitsekile. Aseta nahale ja lase maskil toimida 30 - 40 minutit. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine ning loputada veega. Mitte kasutada tundliku naha korral.
   
  IDC Butterfly Eye Mask

  IDCButterfly Eye Mask

  5.25
  новинка
 • Pinguldav mask kõhupiirkonnale. Modelleeriva efektiga. Kasutamine: Aseta mask kuivale ja puhtale nahale (mitte kasutada eelnevalt kreemi või õli) ning eemalda kaitsekile. Aseta nahale ja lase maskil toimida 5 tundi. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine ning loputada veega. Mitte kasutada tundliku naha korral.
   
  IDC Perfect Belly Patch

  IDCPerfect Belly Patch

  9.9
  новинка
 • Rasueritust reguleeriv mask meestele meremineraalidega. Kasutamine: Kanna mask kuivale ja puhtale nahale. Lase maskil kuivada u.15 minutit. Eemalda mask ettevaatlikult koorides. Eemalda maski jäägid veega. Niisuta nahka tooniku või kreemiga. Hoiatus: Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine. Mitte kasutada tundliku naha korral. Väldi kasutamist silmaümbruses, kulmudel ja huultel, väldi silma...
   
  IDC Oil Control Mask for Men (15g)
 • Niisutav ja taastav kangasmask meremineraalidega. Kasutamine: Aseta mask kuivale ja puhtale nahale ning eemalda kaitsekile. Lase maskil toimida 15 minutit. Eemalda mask ning masseeri maski jäägid naha sisse. Hoiatus: Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine ning loputada veega. Mitte kasutada tundliku naha korral.
   
  IDC Deep Sea Minerals For Women 22g

  IDCDeep Sea Minerals For Women 22g

  2.99
  новинка
 • Niisutav ja jahutav mask hüaluroonhappega. Aitab taastada kuivusest tingitud naha niiskustasakaalu. Kasutamine: Patsuta tugevalt maski keskosa ning seejärel raputa maski tugevalt kuini tunned külma. Eemalda pakend ning aseta mask puhtale nahale õrnal patsutades. Lase maskil toimida 15 - 20 minutit, eemalda mask ning masseeri nahka. Loputa. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse ilmnemisel ...
   
  IDC Acid Hyaluronic Ice Mask (30g)

  IDCAcid Hyaluronic Ice Mask (30g)

  3.85
  новинка
 • Huulepalsam aaloega ekstraktiga.
   
  IDC Aloe Vera Lip Balm (4,7g)

  IDCAloe Vera Lip Balm (4,7g)

  2.1
  новинка
 •  
  IDC Hot Hair Elastic (5pcs)

  IDCHot Hair Elastic (5pcs)

  3.45
  новинка
 •  
  IDC Candy Hair Elastic (5pcs)

  IDCCandy Hair Elastic (5pcs)

  3.45
  новинка
 •  
  IDC Big Nail File

  IDCBig Nail File

  1.1
  новинка
 • 2 auguga pliiatsiteritava kosmeetikapliiatsitele.
   
  IDC Cosmetic Pencil Shaprener

  IDCCosmetic Pencil Shaprener

  1.1
  новинка
 • Rahustav ja niisutav käte ja kehakreem aaloe ekstraktiga.
   
  IDC Aloe Vera Hand&Body Cream (50mL)

  IDCAloe Vera Hand&Body Cream (50mL)

  2.3
  новинка
 • Niisutav kehaõli aaloe ekstraktiga.
   
  IDC Aloe Vera Body Oil (150mL)

  IDCAloe Vera Body Oil (150mL)

  4.9
  новинка
 • Küünelaki kuivamist kiirendav sprei
   
  IDC Rapid Dry Nail Spray (75mL)

  IDCRapid Dry Nail Spray (75mL)

  5.5
  новинка
 • Sügavpuhastav kangasmask söega. Kasutamine: Kasutamine: aseta mask kuivale ja puhtale nahale ning eemalda kaitsekile. Lase maskil toimida 15 minutit. Eemalda mask ning masseeri maski jäägid naha sisse.. Hoiatus: Ärrituse ilmnemisel lõpeta viivitamatult kasutamine. Mitte kasutada tundliku naha korral. Mitte kasutada ärritunul või vigastatud naha korral.
   
  IDC Charcoal Black Face Mask

  IDCCharcoal Black Face Mask

  3
  новинка
ТОВАРОВ:
38
ВВЕРХ

Пожалуйста, подождите...

Изделие добавлено в корзину
Изделие удалено