|
Miks osta siit?
 
Klienditeenindus: 683 5485
|
Vajad abi?
 
|
Ostukorv
0,00 
SINU OSTUKORV on tühi
Depend
O2 Ridgefiller (11mL)
tootehinnanguid: 2
Depend
O2 Ridgefiller (11mL)
tootehinnanguid: 2
! Toode on läbimüüdud

TOOTEINFO JA HINNANGUD

  • Marju
    | 04.12.2018
    Hea võimalus küüntele naturaalse välimuse andmiseks, silub ja tasandab väiksemad ebatasasused.
  • Veronika
    | 26.02.2017
    Nähtavasti on minu küüntel antud toote jaoks liiga sügavad ebatasasused, sest minu puhul kõiki ebatasasusi ei silunud. Ka küünelakk ei püsinud kauem kui muidu.
Lisa tootehinnang

Mineraalidega tasanduslakk, mis peidab/silub kõik ebatasasused küüntel. Taasatab küünte terve väljanägemise ka kõige tuhmimatel, elutumatel küüntel. Lakk sobib ideaalselt naturaalse look'i saavutamiseks või kasutamiseks aluslakina. Aitab värvilisel lakil paremini küünele kinnituda ning lakk püsib küüntel kauem. Samuti aitab tasanduslakk vältida värvilise laki pigmentidel tungida küüne sisse, mis põhjustab küüntel värvimuutusi. Kuivab kiiresti. Sisaldab UV filtreid. Rikastatud C- ja E-vitamiinidega.
Kasutamine: enne kasutamist raputada hoolikalt. Kanna küüntele 1 - 2 õhukest kihti. Enne järgmist kihti lase eelmisel kihil kuivada. Seejärel kanna küüntele meelepärane värviline küünelakk ja lõpetuseks pealislakk Glossy Top Coat. Tasanduslakk sobib kasutamiseks ka ilma värvilakita. 2 kihti annavad puhta ja loomuliku tulemuse. Kui kasutad tasanduslakki iseseisvalt, soovitame kasutada ka O2 sarja pealislakki Glossy Top Coat, mis muudab laki tugevamaks ja vastupidavamaks ning annab suurepärase läike.
7,73 € / 100 mL
Toode :
Depend
O2 Ridgefiller (11mL)
Saada
Hinnatav toode:
Depend
O2 Ridgefiller (11mL)
Reload captcha
=
Esita kommentaar
E-posti aadress on vajalik tootehinnnagu avalikustamiseks. Tootehinnnagu juures sinu e-posti aadressit ei avaldata.
Aitäh, hindamast meie toodet.

Palun oodake...

Toode lisati korvi
Toode on eemaldatud