Kampaania

K18 -15%

1-31.07

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Toode lisatud ostukorvi
 1. Toode lisatud ostukorvi
 2. Toode lisatud ostukorvi
  K18 Damage Shield Ph Protective Shampoo (250mL)
  K18 Damage Shield pH'd kaitsev šampoon. Optimeeritud pH-ga šampoon igapäevaseks kasutamiseks. Puhastab juuksepinda seda siludes. Tõhusad, kuid ohutud puhastusained lagundavad ja eemaldavad mustuse ning õlid – nii saab juukseid paremini toitainetega varustada ja töödelda. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kasutamine: Masseeri šampoon juustesse, keskendudes peanahale. Loputa põhjalikult. Korda vastavalt vajadusele.
 3. Toode lisatud ostukorvi
  K18 Damage Shield Protective Conditioner (250mL)
  K18 Damage Shield kaitsev palsam. Toitev palsam aitab kaitsta juukseid igapäevaste kahjustuste eest ja muudab juuksed siledamaks ning läikivamaks. K18 peptiid niisutab, pehmendab ja silub juukseid pesemise ajal ilma neid raskeks muutmata. Kasutamine: Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Pese juuksed. Kanna väike kogus Damage Shield palsamit juuste keskosast otsteni. Loputa hoolikalt. Parima tulemuse saavutamiseks pese juukseid Damage Shield pH šampooniga. Kuivadel juustel, et siluda juuksepinda ja ohjeldada lendlemist, samuti viimistlemisel läike andmiseks. Lase mõjuda 4 minutit. Viimistle nagu tavaliselt.
 4. Toode lisatud ostukorvi
  K18 Molecular Repair Hair Oil (30mL)
  K18 molekulaaarne juukseid parandav õli. Molekulaarsel tasandil toimiv juukseõli silub ja parandab kahuseid ja kahjustatud juuksed. Biotehnoloogiline kerge õli toimib kõikidel juuksetüüpidel. Tugevdab ja parandab kahjustused, vähendab juuksekiu kahu ja parandab läiget, pakub kuumakaitset kuni 232 °C ja aitab nii vältida edasisi kahjustus. Kasutamine: Niisketel juustel peale K18 maski mõjuaega, et juukseid tugevdada ja vähendada nende säbrulisust õhu käes kuivatamise või viimistlemise ajal. Lase mõjuda 4 minutit. Viimistle nagu tavaliselt. Kuivadel juustel, et siluda juuksepinda ja ohjeldada lendlemist, samuti viimistlemisel läike andmiseks. Lase mõjuda 4 minutit. Viimistle nagu tavaliselt.

4 toodet

lehe kohta
Määra kahanevas suunas