|
Miks osta siit?
 
Klienditeenindus: 683 5485
|
Vajad abi?
 
|
OSTUKORV
0,00 
SINU OSTUKORV on tühi

ghd

TOOTEID:
15
 • Saavuta oma juustele kauakestev täiuslik volüüm ghd Root Lift Spray abil. Sobib kõigile juuksetüüpidele. Toode sisaldab kuumakaitset.
Toode sisaldavad kõrge konsentratsiooniga niisutavaid ja tervendavaid koostisosasid, vitamiine A, C ja E, UV- kaitset ja on niiskuskindel. Kaitseb samas juukseid kuuma-, külma- ja ilmastiku kahjuliku mõju eest. Viimistlustootele on omane äärmiselt meeldiv segu kardem...
   
  ghd Root Lift Spray (100mL)
 • Saavuta oma juustele kauakestev täiuslik volüüm ghd Total Volume Foam abil. See kergesti kasutatav vaht loob pehme ja koheva lõpptulemuse kõigile juuksetüüpidele. Sisaldab kuumakaitset.
Toode sisaldavad kõrge konsentratsiooniga niisutavaid ja tervendavaid koostisosasid, vitamiine A, C ja E, UV- kaitset ja on niiskuskindel. Kaitseb samas juukseid kuuma-, külma- ja ilmastiku kahjuliku mõju eest. Viimi...
   
  ghd Total Volume Foam (200mL)
 • ghd Smooth & Finish Serum on ideaalne toode tagamaks siidise lõpptulemuse viimistletud juustele. See kerge seerum aitab kõrvaldada juustest elektri, siludes samas katkisi otsi. 
Juhised: masseerida 1 pumbatäis toodet käte vahel ja kanda õrnalt kuivadesse juustesse, vältides juuksejuure piirkonda. Paksudesse juustesse kanda toodet rohkem.
   
  ghd Smooth & Finish Serum (30mL)
 • ghd sirgendav kreem on ideaalne toode taltsutamaks eriti lokkis ja tõrksaid juukseid veelgi kiiremini ja hõlpsamalt. Sisaldab kõrge konsentratsiooniga niisutavaid ja tervendavaid koostisosasid, mis eemadavad juustest liigse elektri, tagades samas läike ja sileda väljanägemise veelgi kauemaks. Toode sisaldab kuumakaitset ja on niiskuskindel.
Toode sisaldavad kõrge konsentratsiooniga niisutavaid ja terve...
   
  ghd Straight & Tame Cream (120mL)
 • Saavuta eriti kauakestev ja püsiv soeng ghd niiskuskindla Final Fix juukselaki abil, säilitades seejuures juuste pehmus ja siidisus. Sobib kõigile juuksetüüpidele. 
Juhised: pihustada toodet viimistletud juustele 30 cm kauguselt.
   
  ghd Final Fix Hairspray (75mL)
 • Saavuta eriti kauakestev ja püsiv soeng ghd niiskuskindla Final Fix juukselaki abil, säilitades seejuures juuste pehmus ja siidisus. Sobib kõigile juuksetüüpidele.
 Juhised: pihustada toodet viimistletud juustele 30 cm kauguselt.
   
  ghd Final Fix Hairspray (400mL)
 • Naturaalharjastest viimistlusharjade komplekti kuuluvad : – ghd Tupeerimishari, millega saate lisada juustele hõlpsalt volüümi, ühtlasi siludes juukse pinda. – ghd Ovaalne hari on ideaalne abivahend peadligi hoidvate soengute viimistlemisel ja igapäevasel harjamisel, juukseid lõhkumata. – ghd Silumishari on spetsiaalne silumiseks mõeldud hari, mis aitab maha siluda viimaseid lendlevaid karvu, ...
   
  ghd Dressing Kit

  ghdDressing Kit

  52.95
  tasuta tarne
 • ghd juukseföön toodab tänu oma keraamilisele küttekehale miljoneid negatiivseid ioone, mis purustavad veemolekulid miljoniteks pisikesteks osakesteks. Need osakesteks muudetud veemolekulid imenduvad juustesse, tagades seal niiskuse tasakaalu, täiustades ning aidates sulgeda juuste pealmist kutiikul kihti. Tulemuseks on pehmed, läikivad ja siidised juuksed.

ghd Air föönikomplekti kuuluvad: ...
   
  ghd Air Kit

  ghdAir Kit

  160.95
  tasuta tarne
 • Jõulukollektsioon 2015! Kingitusena kaasas imeilus kuumakindel matt/kott, kuhu saad pärast sirgendamist kuuma sirgendaja pista ja mugavalt kaasa võtta. Samuti 2 ghd juukselõksu, mis on väga vastupidavast nailon materjalist, mis ei murdu ega sula kuumutades. Hoiavad mugavalt üleval ka suuremaid juuksesalke. Revolutsiooniline ghd platinum sündis koostöös top stilistidega. Kasutades patendeeritud tri-...
   
  ghd Arctic Platinum Styler White Gift Set
 • Lisa  oma  juustele  veelgi  sära ghd Final  Shine läikesprei abil.  Toode  tagab  juustele  kauapüsiva läike, siludes lendlevaid juukseid ja eemaldades liigse elektri.
 Juhised: pihustada toodet viimistletud juustele 30 cm kauguselt.
   
  ghd Final Shine Spray (100mL)
 • ghd Curve creative curl wand on 28 – 23 mm-ne kitseneva kujuga loominguline lainepulk, millega saab luua loomulikke ja läikivaid laineid ning tagada glamuurne volüümikas liikuvus. Jahe otsik kaitseb juuste koolutamise ajal sõrmi kuumuse eest. Spetsiaalselt külge ehitatud turvaalus võimaldab teil soengu tegemise ajal asetada tangid pinnale ohutult.

Lubage tutvustada uut ghd Curve® sarja, mille lok...
   
  ghd Curve Creative Curl Wand

  ghdCurve Creative Curl Wand

  185.95
  tasuta tarne
 • ghd Curve classic wave wand on 38 – 26mm-ne ovaalse kujuga lainepulk, millega saab luua nurgelisi, läikivaid laineid ning tagada glamuurne liikuvus. Jahe otsik kaitseb juuste koolutamise ajal sõrmi kuumuse eest. Spetsiaalselt külge ehitatud turvaalus võimaldab teil soengu tegemise ajal asetada tangid pinnale ohutult. Kingituseks kaasa tasuta kuumakindel kinnas!

Lubage tutvustada uut ghd Curve® sarj...
   
  ghd Curve Classic Wave Wand

  ghdCurve Classic Wave Wand

  185.95
  tasuta tarne
 • ghd Gold Mini Styler´i kitsad plaadid on täiuslikud lühikeste juuste sirgendamiseks ning juuksejuure tõstmiseks. See on absoluutne töövahend veelgi paindlikumate lokkide tegemiseks.

ghd Gold Styler sarja sirgendajad tagavad ülima profesionaalse viimistluse. Tänu styleri kuldsetele plaatidele ja elegantselt ümarale disainile libisevad juuksed erilise kergusega läbi plaatide, luues seeläbi ainu...
   
  ghd Gold Mini Styler

  ghdGold Mini Styler

  185.95
  tasuta tarne
 • Jõulukollektsioon 2015! Kingitusena kaasas imeilus kuumakindel matt/kott, kuhu saad pärast sirgendamist kuuma sirgendaja pista ja mugavalt kaasa võtta. ghd Curve creative curl wand on 28 – 23 mm-ne kitseneva kujuga loominguline lainepulk, millega saab luua loomulikke ja läikivaid laineid ning tagada glamuurne volüümikas liikuvus. Jahe otsik kaitseb juuste koolutamise aj...
   
  ghd Arctic Curve Creative Curl Wand Gift Set
 • Jõulukollektsioon 2015! Kingitusena kaasas imeilus kuumakindel matt/kott, kuhu saad pärast sirgendamist kuuma sirgendaja pista ja mugavalt kaasa võtta. ghd Curve classic wave wand on 38 – 26mm-ne ovaalse kujuga lainepulk, millega saab luua nurgelisi, läikivaid laineid ning tagada glamuurne liikuvus. Jahe otsik kaitseb juuste koolutamise ajal sõrmi...
   
  ghd Arctic Wave Creative Curl Wand Gift Set
TOOTEID:
15
ÜLES

Palun oodake...

Toode lisati korvi
Toode on eemaldatud